تأسیس بنیاد کرامت رضوی با همکاری آستان قدس رضوی

حاج حسین یکتا خبر داد؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 20 شهريور, 1395 - 11:45
رییس سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء از تأسیس بنیاد کرامت رضوی با همکاری آستان قدس رضوی خبر داد و گفت: هدف از تشکیل بنیاد کرامت رضوی حل مشکلات ازدواج و معیشتی مردم است.

به گزارش حلقه وصل، حاج حسین یکتا در ششمین همایش هیأت های محوری و برگزیده کشور به ضرورت پرداختن هیأت ها به مباحث و خدمات اجتماعی تأکید کرد و گفت: فردی به من گفته بود که شهدا خودشان رابرای ما کشتند ولی شما خودتان را برای ما نکشتید و امروز آن جایی که باید باشید، نیستید؛ بیکاری و طلاق امان جامعه را بریده است.

رییس سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء اظهار داشت: وظیفه ما در بهبود بخشیدن این اتفاقات و معضلات جامعه چیست؟ چگونه باید با نفوذی ها برخورد کنیم و وارد جبهه جنگ نرم شویم؛ حزب اللهی های خوب کسانی هستند که شعار می دهند یا آن هایی که برای رفع مشکلات جامعه، سه شیفت کار می کنند.

وی با اشاره به تشکیل بنیاد کرامت رضوی، خبر داد: هماهنگی هایی با تولیت آستان قدس رضوی انجام شده و قرار است که بنیاد کرامت رضوی برای حل مشکلات معیشتی و ازدواج جوانان راه اندازی شود؛ همه باید در این جبهه شرکت کنند و دراین کار خیر و نهضتی شرکت کنند.

یکتا افزود: نماد این بنیاد همان نماد آستان قدس رضوی و امام رضا(ع) است؛ عمده قوا را بر روی هیأت ها دیده ایم و می خواهیم کاری کنیم که مردم کرامت امام رضا(ع) را در زندگی خود احساس کنند.

وی ابراز داشت: همچنین هماهنگی هایی با معاونت امداد و مستضعفین آستان قدس رضوی انجام شده تا 100 نقطه که از نظر مالی ضعیف هستند را انتخاب کنیم و صد گروه جهادی را در این مناطق مستقر کرده و بسیج و سپاه پاسداران هم در این حرکت حامی این گروه ها باشند.

رییس سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء درباره فعالیت هایی که قرار است در این 100 نقطه از کشور انجام شود، گفت: تربیت محروم ها و ولی نعمت های انقلاب با محور فرهنگی، همچنین توسعه فعالیت های فرهنگی، کار آفرینی و سلامت و بهبود معیشت مردم این مناطق را در دستور کار قرار داده ایم.

وی اظهار داشت: در اربعین نیز اقداماتی باید انجام شود که نخستین آن، مستقر شدن در پارکینگ مهران است؛ باید امکاناتی فراهم شود که از مردم هنگام برگشتن از کربلا در مرز مهران با کرامت امام رضا(ع) مواجه شوند.

یکتا ادامه داد: برای کشورهای منطقه نیز امکاناتی فراهم می شود که از پاکستان و افغانستان و دیگر کشورها به راحتی بتوانند از ایران به کربلا بروند و در برگشت هم نیز به خوبی هدایت شوند.

وی ابراز داشت: این که برویم در کربلا یک موکب بزنیم و آش بدهیم ثواب دارد اما کار اساسی نیست؛ باید با شیعیان عراقی هماهنگی انجام شود و بچه هیأتی ها در 100 موکب عراقی به زائران امام حسین(ع) خدمت کنند تا بتوانند اهداف راهبردی را عملی کنند، نه این که عراقی ها بگویند که ایرانی ها می خواهند خاک عراق را تصرف کنند.

رییس سابق قرارگاه خاتم الاوصیاء تأکید کرد: ما می خواهیم نهضت عظیم نذر و بخت را در کشور اجرایی کنیم؛ اگر 10 میلیون نفر ماهیانه 10 هزار تومان کمک کنند، ماهانه هزار و دویست میلیارد تومان جمع می شود که مشکلات بسیاری را حل می کند؛ جمع کردن این پول به عهده هیأت ها است.

وی در پایان با بیان این که هیأت ها باید یک زیرساخت IT بزرگ در کشور راه اندازی کنند، گفت: همه بچه هیأتی ها باید از این شبکه بزرگ کالاهای تولید ملی را خریداری کنند؛ چنین اقدامی هم حمایت از کالای ملی است و هم 10 درصد از سود آن برای حل کردن مشکلات جامعه به جبهه فرهنگی تعلق می گیرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

دیدگاه کاربران

ناشناس

سلام میخواستم برای بنیادکرامت رضوی ۵۰ هزارتومان واریزکنم اشتباهی ۵۰۰هزارتومان واریزکردم تازه ۸ اردیبهشت فیش رابرای کوهبنان ارسال کردم گفتن میتونیم برگردانیم ولی هنوز خبری نشدچکارکنم

میرصادق میری

باسلام بنده میرصادق میری با3300مخاطب تلفنی و2هزارنفرگروه دیوارمهربانی اردبیل و50هزاربازدید معروفترین جوان اردبیل شدم کاردیوارمهربانی اردبیل برای یاری رساندن همنوع خودیعنی نیازمندان واقعی راحمایت میکنیم حدود577خانوارشناسایی شده که واقعادرفقرونداری زندگی میکند بنده درحدتوان باهمکاری دوستان وخیرین برای حل مشکل 3ساله یاری میکنیم وطبق فاکتورعمل میکنیم هیچ وجه نقدی دریافت نمیکنیم فقط ادرس میدیم مشگلشوخیرین حل میکند مقام محترم بنده یک ساختمان اداری دارم اگردرنظردارید نمایندگی بدهید بنده باخیرین گمنام اعلام همکاری باشماراداریم هدف ماخدمت به خلق خداست میتوانیدبنده روسیاه راهیتی های مذهبی ومقامات استانی ونمایندگان اردبیل بررسی کنید لطفامارایاری کنید ضمنا کارماگروهی میباشد میتوانیداینستاگرام میرصادق میری اردبیلی پیگیری کنید کارهای ماراونیزهرکاری کردیم فاکتورداریم عملکردبنده حقیردرحدتوان زیاده لذاازشماتقاضای نمایندگی دراردبیل راداریم

اجرکم عندالله
0914 7

ایمیل: 
mirsadeg.miri@yahoo.com

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.