نیروهای هیئتی باید درد مردم را بشنوند/ در حال تشکیل شبکه بزرگ «امام رضایی‌ها» با کمک خیرین در کشور هستیم

حاج حسین یکتا مطرح کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 4 شهريور, 1396 - 14:45
حاج حسین یکتا گفت: یکی از تکالیف هیئت این است که برای امام زمان(عج) یار تربیت کند و هرکس که بخواهد بالانشینی کند و در بند دنیا و جاذبه‌های آن نباشد باید هیئت بیاید.

سرویس دریچه: حاج حسین یکتا پیش از ظهر دیروز در مراسم همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که به همت «جامعه ایمانی مشعر» در سالن غدیر مجتمع فرهنگی آموزشی یاوران مهدی(عج) برگزار شد، با تأکید بر اینکه نیروهای هیأتی باید درد مردم را بشنوند، اظهار کرد: یکی از مصادیق آتش به اختیار برای هیأت‌ها این است که وسط غم و غصه مردم قرار گرفته و به کمک آنها بشتابید؛ تکلیف اصلی امروز ما این است.

وی هدف هیأت را عمل فوری در برابر مشکلات اجتماعی دانست و ادامه داد: نمی شود در هیأت سینه بزنید و فرد دیگری در خانه از درد سرطان جان دهد و یا خانواده ای معطل جهیزیه برای دخترش باشد. باید به پای مشکلات مردم بنیشینید ، به آنان امید دهید و گره از کار آنان باز کنید.

وی یکی دیگر از وظایف هیأت را تربیت افرادی همچون شهید حججی دانست و گفت: یکی از تکالیف هیأت این است که برای امام زمان یار تربیت کند و هرکس که بخواهد بالانشینی کند و در بند دنیا و جاذبه های آن نباشد باید هیأت بیاید. باید افرادی در هیأت ها تربیت شوند که تکلیف مدار باشند و تکلیف اصلی امروز حل مشکلات اجتماعی است.

حسین یکتا در پایان خاطرنشان کرد: ما در حال تشکیل شبکه بزرگ «امام رضایی ها» با کمک خیرین در کشور هستیم تا بتوانیم گوشه ای از مشکلات مردم را برطرف کنیم و همه امکانات رسانه ای و تشکیلاتی را به کار گرفته ایم تا خیرین را به هیئت ها وصل کنیم و هیئت ها مستقیما به مشکلات مردم وصل شوند و بتوانند با کمک خیرین بتوانند مشکلات را حل کنند. اولین فعالیت بزرگ ما عید قربان آغاز می شود و عمده فعالیت های ما بعد از اربعین صورت میگیرد تا به واسطه هیأت ها و به کمک خیرین بتوانیم در جهت حل مشکلات مردم قدم برداریم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.