توزنده جانی با «پاپاخ» زندگی جانبازان و شهدای کشورمان را برای کودکان روایت می کند

از سوی انتشارات سوره مهر منتشر می شود:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 23 خرداد, 1397 - 09:00
«پاپاخ» سی و پنجمین اثر توزنده جانی است که بزودی باری گروه سنی کودک و نوجوان منتشر می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، جعفر توزنده‌جانی درباره تازه‌ترین اثر خود اظهار داشت: از سوی حوزه هنری پیشنهاد نگارش مجموعه زندگی جانبازان و شهدای کشورمان مطرح شد، اما هدف از نگارش پرداختن به زندگی این بزرگواران به شکل غیرمستقیم بود.

این نویسنده در ادامه با بیان اینکه تلاش شد در این مجموعه داستان‌هایی نوشته شود تا کودکان با قهرمانان کشور آشنا شوند متذکر شد، هدف از تالیف این مجموعه آشنایی کودکان با این افراد بود تا خاطره خوبی پس از مطالعه زندگی‌ این شهدا و جانبازان در اذهان بماند.

نویسنده کتاب «مهمانی دیوها» خاطرنشان کرد: در این مجموعه نگارش بخشی از خاطرات کودکی شهید موسی صنیع‌خانی به من سپرده شد، جانبازی که در سال 74 به درجه شهادت نایل شد؛ این کتاب نیز بر اساس خاطراتی از دوره کودکی ایشان نوشته شده و دستمایه این کتاب قرار گرفت.

توزنده جانی با عنوان این مطلب که این کتاب شامل داستان کوتاه تصویری است، گفت: «پاپاخ» نام سگی است که موسی در دوران  کودکی از آن نگهداری می‌کرد و روزی که پدرش در باد و طوفان و سرما در مسیر مانده بود این سگ پدرش را همراهی کرد.

این کتاب قرار است از سوی حوزه هنری و انتشارات سوره مهر منتشر شود؛ «پاپاخ» سی و پنجمین اثر توزنده جانی است که بزودی باری گروه سنی کودک و نوجوان منتشر می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.