چگونگی رفع فساد در سیستم اداری کشور موضوع برنامه سیزدهم «به اضافه مستند»

با پخش و بررسی مستند «تلکه»؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آبان, 1396 - 10:00
سیزدهمین قسمت از فصل دوم برنامه «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «تلکه» ساخته مسعود کارگر بر روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

به گزارش حلقه وصل، در این قسمت و پس از پخش مستند، دکتر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر سازمان مردم نهاد «دیده‌بان شفافیت و عدالت» مهمان برنامه خواهند بود و با موضوع چگونگی رفع فساد در سیستم اداری کشور و مبارزه با آن و روش‌های مقابله با این معضل اجتماعی، سخن خواهند گفت. هم‌چنین، محمد تقی فهیم و آرش خوشخو به نقد و بررسی فرمی این اثر مستند خواهند پرداخت.

مستند «تلکه» به موضوع رشوه و فساد اداری در سازمان‌های دولتی مختلف می‌پردازد. هم‌چنین، این مستند رشوه و فساد اداری را در شهرداری‌ها و دو قوه مجریه و قضاییه مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

تمرکز اصلی این مستند برای بررسی فساد اداری، فعالیت‌های عمرانی و ساختمان‌سازی است که به نوعی با دستگاه‌های مختلف از جمله شهرداری‌ها، سازمان امور مالیاتی، اداره ثبت و... مرتبط است. ارتباط گسترده فعالیت در این حوزه با ارگان‌های مجریه و قضاییه کشور، به عنوان نمادی از وضعیت و عملکرد سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در این قوا قرار گرفته است.

مستند «تلکه» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و به تهیه کنندگی سید جمال عود سیمین است که در موسسه نجوای زلال هنر تولید شده است و در برنامه این هفته به اضافه مستند برای اولین بار از صدا و سیما پخش می‌شود.

برنامه به اضافه مستند با اجرای علی صدری نیا، تهیه کنندگی سید محمدحسین میری و کارگردانی محمدرضا رضاییان سه‌شنبه 30 آبان ماه ساعت 20:30 از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد. بازپخش آن روزهای چهارشنبه 1 آذر ماه ساعت 9 و جمعه 3 آذر ماه ساعت 13:30 است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.