فیلم/ 20 سال بعد شهادت محسن حججی را چگونه برای پسرش بازگو خواهید کرد؟!‏

سوال متفاوت حلقه وصل از اهالی فرهنگ و هنر انقلاب؛‏
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 4 مهر, 1396 - 14:45
در آستانه تشییع پیکر مطهر شهید حججی در تهران حلقه وصل در قالب سوالی ذهن فعالین فرهنگی را به چالش می‌کشد و از آنها می‌خواهد که با فرض گذشت 20 سال از شهادت محسن حججی ماجرای شهادت او را برای فرزندش (علی حججی) که به سن جوانی رسیده است بازگو کنند. پاسخ اهالی فرهنگ و هنر انقلاب به این سوال را در ادامه می‌بینید.

سرویس چندرسانه‌ای: شهدای عالیقدر مدافع حرم مقامی دارند بالاتر از آنچه که بتوان سخنی درباره آنها گفت. رزمندگان ما در 8 سال دفاع مقدس جنگیدند تا دشمن را از خاک خود بیرون کنند ولی شهدای مدافع حرم در پی رسیدن به هدف والاتری بند پوتینشان را محکم کردند. آنها رفتند تا نگذارند دشمن نزدیک خاک کشور عزیزمان ایران شود و از حریم آل الله (علیهم السلام) دفاع کنند. 

اما آنچه که شهید محسن حججی را از میان این شهدا برجسته می‌کند به سیره زندگی این شهید بر می‌گردد و عکس‌ها، فیلم‌ها و صداهایی که از این شهید در فضای مجازی منتشر شده است از وارستگی، خشوع و خضوع او برای ما می‌گویند. وصیت‌های او برای فرزند و خانواده‌اش یا فیلم‌هایی که از بوسیدن پای پدر و مادر از او منتشر شد ابعاد گسترده‌تری از این شخصیت آسمانی را برای ما روشن ساخت.

در همین راستا و در آستانه تشییع پیکر مطهر شهید حججی در تهران حلقه وصل در قالب سوالی ذهن فعالین فرهنگی را به چالش می‌کشد و از آنها می‌خواهد که با فرض گذشت 20 سال از شهادت محسن حججی ماجرای شهادت او را برای فرزندش (علی حججی) که به سن جوانی رسیده است بازگو کنند. پاسخ اهالی فرهنگ و هنر انقلاب به این سوال را در ادامه می‌بینید: 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.