‏«حسینیه حلقه وصل»‏ راه‌اندازی شد

همزمان با آغاز ماه محرم؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 1 مهر, 1396 - 12:00
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حسینیه حلقه وصل راه‌اندازی شده و شما مخاطبان عزیز و عاشقان حضرتش می‌توانید بسته ادبی شامل متن ادبی، شعر و گلچینی از بهترین مداحی‌های شب‌های ماه محرم را در این حسینیه مشاهده و دریافت نمایید.

سرویس معرفی: پیکار خونین در جهان بسیار بوده که با گذشت چند ماه و چند سال به دست فراموشى سپرده شده است و گذشت ماه و سال گرد و غبار نسیان بر آن پاشیده؛ امّا خاطره جانبازى آنان که در راه خدا و آزادى انسان‌ها، در راه شرف و فضیلت همه چیز خود را فدا کردند فراموش نخواهد شد؛ زیرا، خدا، آزادى، شرف و فضیلت کهنه شدنى نیست؛ امام حسین علیه السلام و یارانش سر سلسله این مجاهدان بودند.

آنها در راه مبارزه با ظلم و ستم و کنار زدن پرده های تزویر از چهره‌ی منافقان و احیای ارزش ها‌ی انسانی جان خود را فدا کردند و تا این ارزش‌ها باقی است آنها هم زنده‌اند. و مصداق بارز این کلام حضرت سید الشهدا است که بعد از گذشت حدود 1400 سال هنوز نه تنها داغ شهادت مظلومانه و غریبانه اش سرد و فراموش نشده بلکه روز به روز دلهای مومنان از داغ او منکسر تر می شود.

پیغمبر اکرم نیز در این باره فرموده اند: «اِنَّ لِقتل الحُسَینِ حرارةً فِی قُلوبِ المُؤمِنین لَن تُبرَدُ اَبَداً». : بدرستیکه از قتل حسین حرارتی در قلوب مومنین است که هیچ وقت سرد نمی گردد...»

به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و عزا داری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حسینیه حلقه وصل راه اندازی شده و شما مخاطبان عزیز و عاشقان حضرتش می توانید بسته ادبی شامل متن ادبی، شعر و گلچینی از بهترین مداحی های شبهای ماه محرم را در این حسینیه مشاهده و دریافت کنید. برای ورود به حسینیه حلقه وصل اینجا کلیک کنید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.