برگزاری دوره آموزشی «روش تبلیغ اسلام در غرب» در مؤسسه مرفأالکلمه قم

یکم تا پنجم دی ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 28 آذر, 1395 - 10:30
دوره اموزشی«روش تبلیغ اسلام در غرب» در مؤسسه مرفأالکلمه قم طی روزهای یکم تا پنجم دیماه با حضور استاد سهیل اسعد برگزار می گردد.

محمد جواد عطایی مسئول ثبت نام دوره«روش تبلیغ اسلام در غرب» به حلقه وصل گفت: این دوره در مؤسسه مرفأالکلمه قم که زیر نظر جامعةالمصطفی فعالیت می کند برگزار می شود.

وی ادامه داد: دوره فوق ویژه تمام خواهران و برادرانی است که علاقه مند و دغدغه مند تبلیغ اسلام هستند.

عطایی تصریح کرد: در واقع با اینکه نام دوره روش تبلیغ اسلام در غرب است اما با توجه به شرایط کنونی و نقش و پیشرفت های رسانه ای علاقه مندان مبلغ داخلی نیز می توانند از بیانات استاد سهیل اسعد که در حوزه آمریکای لاتین و غرب به تبلیغ اسلام می پردازند استفاده نمایند البته این دوره تنها برای طلاب مبلغ نیست و هر فردی عادی که علاقه مند این حوزه است می تواند شرکت کند.

این فعال فرهنگی افزود: البته این دوره مقدماتی است و بعد از برگزاری دوره افراد انتخاب خواهند شد جهت حضور در دوره های بعدی که تخصصی تر برگزار می گردد.

عطایی خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری نیز راه اندازی موجی است در فضای رسانه ای و تبلیغی جهت آشنایی با روش های تبلیغ درست اسلام نه تنها در خارج کشور بلکه در محله ها و شهرهای داخل کشورمان است.

مسئول ثبت نام دوره یادآور شد: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09117190153 پیامک کنند، ثبت نام رایگان است و گواهی پایان دوره نیز اهدا خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.