مسابقه کتابخوانی با عنوان «خانواده مسجدی» برگزار می‌شود

ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 18 آبان, 1395 - 11:00
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان «خانواده مسجدی» ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.
هاشم شیرازیان مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی به حلقه وصل گفت: مسابقه کتابخوانی با عنوان «خانواده مسجدی» ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار می شود.
 
وی افزود: کتاب «شاخص اخلاق فردی و اجتماعی خانواده مسجدی» برای مطالعه علاقه مندان حضور در این مسابقه کتابخوانی در نظر گرفته شده است.
 
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی افزود: علاقه مندان می توانند برای دریافت کتاب «شاخص اخلاق فردی و اجتماعی خانواده مسجدی» به آدرس اینترنتی اداره کل کتابخانه های مساجد کشور به نشانی www.masjedketab.ir مراجعه کنند.
 
وی اظهارداشت: علاقه مندان باید پاسخ سوالات را به صورت یک عدد ۱۵ رقمی به همراه نام، نام خانوادگی و نام استان به سامانه ۱۰۰۰۸۹۴۰۵۶۱ پیامک کنند.
 
شیرازیان، مهلت ارسال پاسخ نامه را ۳۰ دی سال جاری اعلام کرد و افزود: قرعه کشی و اعلام نتایج مسابقه همزمان با دهه مبارک فجر سال جاری برگزار می شود که برای این مسابقه 70 هدیه یک میلیون ریالی نظر گرفته شده است.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.