برگزاری مسابقه کتابخوانی«عاشورا در عصر انتظار» در بجنورد

با هدف تبیین و معرفی نهضت عاشورا؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 8 آبان, 1395 - 09:30
کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای(مدظله)بجنورد با هدف تبیین و معرفی نهضت عاشورا اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان«عاشورا در عصر انتظار» کرده است.

سیاوش جنتی مسئول کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای(مدظله)بجنورد به حلقه وصل گفت: این مسابقه با هدف تبیین و معرفی هرچه بیشتر نهضت عاشورا و اهداف انسان ساز آن برنامه ریزی شده و اجرا می شود.

جنتی افزود: سوالات مسابقه از کتاب های  «عاشورا مکتب انتظار»  و «رمز عاشورا  درس بندگی از سیرت حسینی(علیه السلام)» تهیه شده است.

وی مهلت ارسال پاسخ نامه ها را ٢٨ آبان ماه اعلام کرد و ادامه داد: علاقه مندان می توانند پاسخ سوالات مسابقه را از طریق تلگرام به شماره ٠٩٢١٠٢٢٥٣٤٩ ارسال کنند.

مسئول کانون فرهنگی امام خامنه ای تصریح کرد: اسامی نفرات برگزیده همزمان با اربعین سیدالشهدا در کانون فرهنگی و هنری آیت الله خامنه ای واقع در حسینیه گیفانی های بجنورد اعلام و از برگزیدگان قدردانی می شود.

وی یادآور شد: علاقه مندان می توانند برای دانلود و دسترسی به کتاب ها و نیز  سوالات و پاسخنامه و کسب اطلاعات بیشتر  می توانند به وب سایت  کانون فرهنگی و هنری  آیت الله  خامنه ای به آدرس www.kfkh.ir مراجعه کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.