فردا؛ اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت

ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 27 دى, 1397 - 14:45
با نظر داوران این سوگواره، ۶۹ اثر در بخش تک عکس، ۴ مجموعه در بخش مجموعه عکس، ۶ عکس در بخش عکس‌های قدیمی شایسته نشر در کتاب هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات، شناخته شدند.

به گزارش حلقه وصل، اختتامیه هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت با سخنرانی استاد نادر طالب‌زاده، شعرخوانی سیدمحمدجواد شرافت و حضور برگزیدگان، هنرمندان و عموم مردم فردا جمعه ۲۸ دی‌ماه ساعت ۹ صبح در کافه نخلستان سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگزار خواهد شد.

به گفته حجت‌الاسلام رنجبر دبیر این سوگواره، در دوره هفتم و در بخش عکس بیش از ۴۵۰۰ اثر و در بخش پوستر بیش از ۸۲۲ اثر به دبیرخانه سوگواره ارسال شده است. وی افزود: داوری آثار واصله با حضور اساتید مطرح و به نام هر رشته، همچون سیدعباس میرهاشمی، علی‌اصغر داودآبادی فراهانی، سیداحسان باقری و... در بخش عکس و محمدعلی کشاورزی، مسعود نجابتی، هادی معزی و... در بخش پوستر برگزار و نفرات برگزیده هر بخش معرفی شدند.

گفتنی است، با نظر داوران این سوگواره، ۶۹ اثر در بخش تک عکس، ۴ مجموعه در بخش مجموعه عکس، ۶ عکس در بخش عکس‌های قدیمی شایسته نشر در کتاب هفتمین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات، شناخته شدند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.