رونمایی از سه اپلیکیشن با محوریت عملیات مرصاد

به همت حوزه هنری کرمانشاه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 31 تير, 1397 - 09:00
رئیس حوزه هنری کرمانشاه در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان که با محوریت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد برگزار شد گفت: از سه اپلیکیشن با موضوع مرصاد که با همکاری سازمان فضای مجازی سراج تهیه شده در این ایام رونمایی خواهد شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه با محوریت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد برگزار شد.

در این نشست افشین آزادی رئیس حوزه هنری استان از برگزاری شب خاطره و شب شعر در حوزه هنری به مناسبت سالروز عملیات مرصاد خبرداد و گفت: همچنین یک ورکشاپ طراحی پوستر و کاریکاتور با موضوع نفاق و منافقین را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: از سه اپلیکیشن با عنوان های «مرصاد عشق»، «مردودین تاریخ» و «کمینگاه» که با موضوع مرصاد به همت سازمان فضای مجازی سراج تهیه شده نیز در این ایام رونمایی خواهد شد.

آزادی با بیان اینکه متاسفانه تاکنون هیچ یادمان و مجسمه ای از فرماندهان مرصاد و یا اثر موسیقی در خصوص این عملیات بزرگ خلق نشده، یادآورشد: حوزه هنری کرمانشاه با حمایت استانداری و سپاه نبی اکرم(ص) در این دو زمینه اقدام خواهد کرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.