دومین اردوی جهادی مؤسسه فروغ اندیشه همدان همزمان با عید سعید فطر

همراه با تأمین شیرخشک برای کودکان سرپل ذهاب؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 23 خرداد, 1397 - 11:45
مدیر مؤسسه فروغ اندیشه همدان از اجرای دومین اردوی جهادی همراه با کمپین تأمین شیر خشک برای کودکان مناطق زلزله زده سرپل ذهاب خبر داد و گفت: این مؤسسه بصورت کاملاً مردمی و خودجوش نسبت به تامین شیرخشک این فرشتگان زمینی اقدام کرده است و اردو همزمان با عید سعید فطر برگزار می شود.

حجت الاسلام میلاد صالحی مدیر مؤسسه فروغ اندیشه همدان به حلقه وصل گفت: فروردین ماه سالجاری نخستین اردوی جهادی همراه با راه اندازی کمپین تأمین شیرخشک برای کودکان زلزله زده سرپل ذهاب برگزار شد.

وی بیان داشت: در ادامه ی این روند که به صورت کاملاً مردمی و خودجوش صورت گرفت، دومین اردوی جهادی همراه با توزیع شیرخشک بین این کودکان همزمان با عید سعید فطر صورت می گیرد.

مدیر مؤسسه فروغ اندیشه همدان تصریح کرد: در مرحله دوم که 25 و 26 خردادماه در قرارگاه خانواده سرپل ذهاب برگزار می شود حداقل 230 کودک شیرخوار زیر 18 ماه شناسایی شده اند که به هر کدام دو قوطی شیرخشک اهدا می شود.

صالحی ادامه داد: البته در این اردو 20 نفر از جهادگران در قالب پرستار، ماما، مربی مهدکودک و مشاور ما را همراهی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: البته علاقه مندان و خیرین در صورت تمایل به مشارکت در این امر انسانی و الهی می توانند هدایای نقدی و یا قوطی های شیر خشک را به دست ما برسانید.

مدیر مؤسسه فروغ اندیشه همدان خاطرنشان کرد: طرح تهیه شیرخشک به نیت اهداء ثواب به شیرخوار اباعبدالله الحسین(ع) اجرا و افراد می توانند وجه مورد نظر خود را به شماره کارت 5041721049739122 به نام میلاد صالحی واریز و یا با شماره 09199 555 081 تماس حاصل نمایند.

وی اضافه کرد: در کنار این طرح با توجه به آسیب شدید روحی مادران و کودکان آن منطقه همان طور که اشاره کردم جهادگرانی نیز ما را همراهی خواهند کرد اگر پرستار و یا مامایی خواست ما را یاری کند می تواند از طریق شماره تلفن ذکر شده اعلام آمادگی نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.