شهدا مهمان سفره های هفت سین نوروز 97 می شوند

به همت کانون فرهنگی هنری فرزندان شاهد کرج؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 26 اسفند, 1396 - 12:30
مسئول کانون فرهنگی هنری فرزندان شاهد کرج از اجرای طرح «مهمان هفت سین» خبر داد و گفت: در نوروز امسال شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم استان مهمان ویژه سفره های هفت سین خواهند بود.

سید علیرضا قریشی مسئول کانون فرهنگی هنری فرزندان شاهد کرج با بیان این موضوع به حلقه وصل گفت: سومین دوره ی طرح «مهمان هفت سین» در سال 97 اجرا می شود.

وی بیان داشت: این طرح با هدف بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و ترغیب نسل سوم و چهارم انقلاب به این عاشقانه بی بدیل ویژه سفره های هفت سین مردم شهید پرور استان البرز اجرا می گردد.

قریشی ادامه داد: در واقع هر خانواده می تواند سفر نوروزی خود را مزین به قاب عکس شهیدی از دفاع مقدس و یا مدافع حرم نمایند.

وی یادآور شد: شهروندان می توانند با ارسال عبارت «شهید» به سامانه پیامک 50001500050000 قاب عکس رایگان شهید را دریافت نمایند.

مسئول کانون فرهنگی هنری فرزندان شاهد کرج اضافه کرد: همچنین علاقمندان می توانند تصویری از سفره هفت سین خود را در کنار قاب عکس شهید یا دلنوشته با شهدا را از طریق شبکه اجتماعی به شماره 09123666712 و 09109303880 تا 30 فروردین97  ارسال نمایند و به عکس ها و دلنوشته های برگزیده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.