آغاز به کار سینما سیار عمار در خراسان جنوبی با نمایش فیلم «یتیم‌خانه ایران»+تصاویر

تا دهم اسفندماه ادامه می یابد؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 5 اسفند, 1396 - 11:45
مسئول سینما سیار عمار در خراسان جنوبی از آغاز کار این سینما خبر داد و گفت: در نخستین اکران، فیلم «یتیم‌خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی درحسینیه شهدای گمنام شهر شوسف به نمایش گذاشته شد.

محمدهادی حسینی نژاد مسئول سینما سیار عمار در خراسان جنوبی به حلقه وصل گفت: در واقع سینما سیار جشنواره عمار در ادامه ی اکران های خود به خراسان جنوبی رسیده است و در نخستین اقدام خود اکران را شوسف از توابع شهرستان نهبندان آغاز کرده است.

حسینی نژاد بیان داشت: در نخستین اکران که در حسینیه شهدای گمنام شوسف انجام شد فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» به نمایش گذاشته شد و همچنین نماهنگ «برخیزید» و «ما دلاوران کشوریم» و فیلم های کوتاه «علمک» و «جیب کت»  نیز نمایش داده شد.

مسئول سینما سیار عمار در خراسان جنوبی ادامه داد: تبلیغات این اکران ها در مدارس سطح شهرستان ها انجام شده و در طول این مدت 3٥٠ نفر از اکران ها استقبال کرده اند که اکثرشان از قشر نوجوان و جوان هستند.

وی تصریح کرد: نمایش ها از دوم اسفند آغاز و تا دهم ادامه می یابد و در طول این مدت اکران ها در شهرستان های علی آباد، کوشکک، جوخاه، غنی آباد، اسیابان درخش، تخته جان، افین، ماخونیک و ... از روستاهای توابع خراسان جنوبی انجام خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.