فراخوان بخش ویژه «عکس» در سومین جشنواره بهشت در قاب تصویر منتشر شد

ویژه هیئات مذهبی و مراکز فرهنگی اصفهان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 20 دى, 1395 - 09:45
فراخوان بخش ویژه«عکس» در سومین جشنواره بهشت در قاب تصویر از سوی مجمع فیلمسازان انقلاب اسلامی اصفهان منتشر شد.

محمدرضا شیخ بهایی، دبیر اجرایی سومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای هیئات مذهبی و مراکز فرهنگی اصفهان به حلقه وصل گفت: جشنواره «بهشت در قاب تصویر» برای سومین سال است که توسط مجمع فیلسازان انقلاب اسلامی(سیمرغ) و با همکاری دفتر تخصصی سینما و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار می گردد.

شیخ بهایی بیان داشت: ایجاد بستری مناسب جهت شناسایی، معرفی و حمایت از استعدادهای جوانان مراکز فرهنگی در عرصه فیلم سازی شامل مستند، داستانی، انیمیشن، اینفوموشن و کلیپ/نماهنگ تصویری و صوتی از جمله اهداف این جشنواره است.

وی افزود: البته بخش عکاسی  به جشنواره افزوده شد که فراخوان آن منتشر شده است.

دبیراجرایی جشنواه بهشت در قاب تصویر تصریح کرد: سوگواره ها، میلاد و اعیاد اهل بیت (ع)، دفاع مقدس و فرهنگ پایداری (همراه با بخش ویژه شهدای حرم)، دهه فجر و گفتمان انقلاب اسلامی، ویژه برنامه ها شامل مراسم اعتکاف، روز عرفه، جلسات قرآن، اردوها، جلسات فرهنگی، اوقات فراغت و …) از جمله بخش های این جشنواره است.

شیخ بهایی تصریح کرد: مهلت ارسال اثر به بخش عکس این جشنواره تا دهم بهمن ماه جاری اعلام شده است و اختتامیه نیز 6 اسفندماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در این بخش از جشنواره می توانند آثار خود را به محل دبیرخانه جشنواره اصفهان، خیابان کاوه، بعد از ترمینال بابلدشت، کوچه شهید مقارزاده ،پلاک 9، سرای هنر و اندیشه ارسال کنند.

یادآور می شود، علاقه مندان برای ثبت نام اینترنتی در این جشنواره می توانند به سایت www.simorghfilms.ir مراجعه کرده و یا با شماره 09103465505 تماس حاصل کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.