نشست «نفوذ فرهنگی، بایدها و نبایدها» با حضور وحید جلیلی در بجنورد برگزار شد

با موضوع فرهنگ عمومی، باورهای دینی و مدیریت شهری؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 آذر, 1395 - 12:30
نشست«نفوذ فرهنگی،بایدها و نبایدها» با موضوع فرهنگی عمومی، باورهای دینی و مدیریت شهری شب گذشته 16 آذرماه با حضور وحید جلیلی در بجنورد برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد افشین فر دبیرستاد مردمی جبهه فرهنگی خراسان شمالی به حلقه وصل گفت: شب گذشته نشستی با عنوان«نفوذ فرهنگی، بایدها و نبایدها» در ساختمای شورای شهر بجنورد برگزار شد.

وی بیان داشت: این نشست با حضور وحید جلیلی معاون فرهنگی شهرداری مشهد، اعضا شورای شهر بجنورد و جمعی از فعالان فرهنگی برگزار شد.

افشین فر ادامه داد: موضوع این نشست نفوذ فرهنگی و مدیریت شهری بود. در واقع در این نشست فرهنگ عمومی و باورهای دینی در حوزه مدیریت شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: در این برنامه در خصوص الگوهای فعالیت  فرهنگی مناسب و فرصت های فرهنگی شهرستان بجنورد مطالبی مطرح گردید.

دبیرستاد جبهه فرهنگی خراسان شمالی افزود: یکی از مسائل مطرح شده در این هم اندیشی استفاده از فرصت ها برای جلوگیری از نفوذ فرهنگی بود اینکه از فرهنگ بومی و خرده فرهنگ ها در مدیریت شهری و نفی فرهنگ غیر بومی و ایرانی استفاده شود.

وی یاد اورشد: در این جلسه که اعضا شورای شهر و فعالان فرهنگی حضور داشتند تصمیم گرفته شد تا از خرده فرهنگ‌ها که در بجنورد نیز به دلیل تعدد قومیت ها و اقوام کم هم نیست استفاده شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.