کارگاه منطقه‌ای فراخوان پوستر «خط سرخ» در اصفهان کلید خورد

به همت مجمع طراحان گرافیک انقلاب؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 ارديبهشت, 1395 - 09:45
با برگزاری نخستین کارگاه تولید پوستر برای مدافعان حرم در اصفهان کارگاه منطقه‌ای فراخوان پوستر «خط سرخ» به همت مجمع طراحان گرافیک انقلاب کلید خورد.‏

به گزارش سرویس استان‌های حلقه وصل، نخستین کارگاه منطقه‌ای فراخوان پوستر «خط سرخ» به همت مجمع طراحان گرافیک انقلاب اصفهان برگزار شد.

گفتنی است در این کارگاه، ضمن ایده پردازی هنری پیرامون محورهای اعلام شده در فراخوان، برخی تکنیکهای اجرایی نیز توسط هنرمندان مورد بررسی قرار گرفت تا گرافیست های جوان اصفهانی نیز سهم خود از تبیین آرمان های شهدای مدافع حرم در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و مستضعفان را ادا کنند.

لازم به ذکر است، علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر از محورهای موضوعی و شرایط شرکت در این فراخوان به کانال تلگرامی @postermovement یا سایت نهضت پوستر انقلاب به آدرس postermovement.ir مراجعه نمایند.

یادآور می شود، نهضت مردمی پوسترانقلاب از سال ٨٨ فعالیت گرافیکی خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از ١٠٠٠ پوستر از بیش از ١٠٠ طراح داوطلب کشور تولید و در اختیار عموم قرار داده که در مساجد، مدارس، انشگاهها، مدارس علمیه، راهپیمایی ها و اکرانهای شهری به نمایش در آمده است و آخرین گردهمایی کشوری این طراحان نیز در قالب کارگاه تولید پوستر حبل الله باموضوع وحدت اسلامی با حضور طراحان و اساتید گرافیک کشور آذرماه ٩۴ در قم برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.