شهید حسین خادم‌پر: وحدت تنها راه پیروزی مقابل کفرستیزان است

ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 27 فروردين, 1398 - 12:45
شهید حسین خادم‌پر در وصیت‌نامه خود عنوان کرده است «دشمنان می‌کوشند جمهوری اسلامی را از بین ببرند پس لازمه پیروزی سریع مقابل کفرستیزان وحدت کلمه بین مسلمین است».

به گزارش حلقه وصل، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید حسین خدام‌پر

شهید حسین خادم‌پر در تاریخ نهم فروردین سال 40 در همدان به دنیا آمد. تحصیلات خود را در رشته برق در مقطع دیپلم به اتمام رسانید و وارد سپاه شد. در زمان جنگ به عنوان پاسدار از طرف سپاه به جبهه اعزام و مسئولیت اطلاعات و عملیات تیپ ویژه شهدا را برعهده داشت. وی در تاریخ 10 شهریور سال 65 در استان آذربایجان غربی در شهر پیرانشهر به دست دشمن بعثی به شهادت رسید. اکنون پیکر پاکش در گلزار شهدای شهر همدان آرام گرفته است.

آنچه می‌خوانیم وصیت‌نامه شهید است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

پروردگارا تو خود شاهدی که هر چه بر روی صفحه کاغذ می‌آورم و آنچه که در خونم می‌گذرد از اعماق وجودم می‌جوشد و بیرون می‌آید. به خودت سوگند که من عاجز و ناتوانم از اینکه شکر بی‌نهایت را به جا آورم تو خود به من توفیق عبادت دادی در صورتی که لیاقتش را نداشتم. به من توفیق عطا فرمودی که به عنوان پاسدار اسلام و یک پاسدار قرآن واقع گردم در صورتی که من لایقش نبودم. به خودت سوگند اگر امر خودت نبود یک قدم در راهت برنمی‌‌داشتم و عبادت نمی‌کردم و به عنوان یک پاسدار اسلام واقع نمی‌شدم، چراکه من بنده گنه‌کار و روسیاه چگونه می‌توانستم در راهی حرکت کنم و در مقابل کسی عبادت کنم و پاسداری از فرامین کسی را انجام دهم که خود او تمام گناهان و اعمال مرا مشاهده کرده و چگونه می‌توانستم به خود جرأت دهم که در مقابلش سر فرود آوردم آن هم سری که اصلا وجود نداشت و با گناهان بی‌شمار از بین رفته بود.

سخنی با روحانیت دارم و اینکه مردم و نیروها که در پشت جبهه نیاز به فرمانده و راهنما دارند که بتواند آنها را هر چه بیشتر با مفاهیم اسلام آشنا سازد. وظیفه شما عزیزان روحانی است که به عنوان طبیب در جامعه بوده و راهنمای این افراد باشید و آنها را از خود بدانید اگر چه علم ندارند ولیکن عمل دارند، اگر چه بی‌سوادند ولیکن اخلاص دارند و این بسیج را شما باید حرکت بدهید، شما باید ارشاد کنید.

همچنین سخنی با رزمندگان دارم، به تمام شما عزیزانم هشدار می‌دهم مواظب گرگان آمریکا،‌ فرانسه،‌ شوروی، انگلیس و ... باشید زیرا در فکر و اندیشه خود جمهوری اسلامی ما را به عنوان یک خطر تلقی کرده‌اند و مجدانه می‌کوشند تا آن را از بین ببرند پس لازمه پدافند پیروزی سریع مقابل کفرستیزان وحدت کلمه بین مسلمین بوده و این یک مسئله حیاتی است....

من برای رضایت و خوشنودی خداوند در این راه قدم برداشتم و می‌خواهم که در این راه کشته شوم و این کشته شدن را مرگ در راه خدا می‌دانم و از خداوند متعال خواستارم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.