به حلقه وصل خوش آمدید

هنوز هیچ محتوایی برای صفحه اول ساخته نشده است.

آرشيو
 • نوشتاری بر تناقضات یک مجری رسانه ملی؛‏
  پخش تصاویر بدون حجاب از یک زن خصوصا یک مسلمان و بردن آبروی او بر خلاف دستورات دینی و عقلی است و طبعا هر انسان آگاه و سلیم‌النفسی چنین کاری را تقیبح می‌کند. هرچند نگارنده نیز با انتشار این تصاویر مخالف است اما این تصاویر چند موضوع و سوال را در ذهن ایجاد می‌کند.‏
 • طی حکمی از سوی سردار غیب‌پرور؛
  احسان محمد حسنی طی صدور حکمی از سوی سردار غیب پرور به عنوان رئیس سازمان بسیج هنرمندان منصوب شد.
 • آذرپندار خبر داد:
  مسئول اداره فیلم و نمایش سازمان بسیج مستضعفین از تولید آثار جدیدی درباره برجام، شبکه «جم‌ تی‌ وی»، شبکه بی‌بی‌سی و شروع فصل دوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» خبر داد.
 • سیاست‌های عجیب وزارت ارشاد؛
  پس از پیروزی دولت در انتخابات به یکباره وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در فاصله چند ماه مانده تا پایان دولت، دستور بررسی دوباره آثار سینمایی توقیفی را صادر کرد و ضرب‌الاجلی دو ماهه‌ هم برای آن در نظر گرفت. در هفته گذشته معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با نزدیک شدن به روزهای پایانی این مهلت طی گفتگویی به برطرف شدن مشکل برخی فیلم‌ها اشاره کرد که در ادامه مروری کوتاه بر آنها خواهیم داشت.
 • جمال شورجه عنوان کرد:
  جمال شورجه گفت که بودجه‌ای که سازمان صداوسیما برای تخصیص داده است بسیار اندک است. شاید بتوان با این بودجه یک تله‌تئاتر درباره حضرت موسی(ع) تهیه‌ کرد.
 • پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری؛
  حبیب‌الله کاسه‌ساز از تهیه‌کنندگان متعهد و انقلابی سینما و تلویزیون جان به جان آفرین تسلیم کرد.
 • ‏«عصر اندیشه»‏ بر می‌گردد؛‏
  اواخر سال گذشته و پس از انتشار ۱۳ شماره جذاب و پر مخاطب، نشریه «عصر اندیشه» به دلیل مشکلات مالی از انتشار بازماند. خبر خوشی که این روزها به گوش میرسد بازگشت این رسانه به دکه‌های مطبوعاتی است تا دوباره دوئل جذاب جریان انقلابی و شبه روشنفکر را شاهد باشیم.
 • در خط اعتراض - در جایگاه مسئول؛
  رونمایی «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی، معاون شهردار تهران در زمانی که به نظر می‌رسد ساعت کاری این سیستم مدیریتی در شهرداری رو به پایان است و زمزمه تغییر مدیران این سازمان به گوش می‌رسد، موضوعی است که ذهن مخاطبان را به خود مشغول کرده و سوال برانگیزتر از آن به تصویر کشیدن معضلات شهری جامعه توسط مدیر همان سازمان مسئول است!
 • با ضبط صحنه‌های آغاز جنگ و حمله عراق به خرمشهر؛
  با تصویربرداری سکانس‌های آغاز جنگ و حمله دشمن بعثی به خرمشهر، تاکنون 50 درصد تصویربرداری سریال تلویزیونی «آشوب» انجام شده است.
 • وزارت ارشاد یا بنیاد روایت؛ مساله این است!
  انتظار تولید محصولات فرهنگی و هنری مطلوب جبهه فرهنگی انقلاب، از وزارت ارشاد خواسته‌ای دور از انتظار است حتی اگر دولت و وزیر مستقر نیز از همفکران جریان مومن و متعهد انقلابی باشد. پس چه باید کرد؟!
 • در نشست خبری مستند مسابقه «خانه ما» مطرح شد:
  عوامل برنامه رئالیتی شو «خانه ما» از دغدغه‌ها، ریسک‌ها و تجربیات برنامه‌سازی در این ساختار سخن گفتند.‏
 • کبری خزعلی و موضوع عفاف و حجاب؛
  حكم عفاف و حجاب، نسبي يا مطلق ندارد، حكمي صريح است كه شامل همه مردان و زنان مومن مي­‌شود و ميزان حداقل رعايت آن توسط مراجع تقليد براي مقلدين تعيين شده و اگر كسي به بيش از اين مقدار مايل بود، رعايت آن انتخابي است و اشكالي ندارد.
 • دبير جبهه فرهنگي عفاف و حجاب کشور:
  حجت‌الاسلام سيدمحمدمحسن دعايي معتقد است: موضوع زيربنايي عفت و حيا و روبناهايش که مسئله حجاب و سبک زندگي عفيفانه است، يکي از مهم‌ترين مسائل اسلامي است و به اندازه‌اي اهميت دارد که در روايت‌هاي اسلامي، فقدانش با فقدان دين هماهنگ شده. «لادينَ لِمن لاحياء لَه» يعني اگر عنصر عفت و حيا از انساني زدوده شود، بلاشک دينداري و دين‌مداري هم از او زدوده مي‌شود.
 • دکتر لاله افتخاری عنوان کرد:
  دکتر لاله افتخاری گفت: امروزه در آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی می‌بینیم که نهضتی برای حفظ عفاف پیش آمده یعنی خیلی‌ها از راهی که رفتند منصرف شده و متوجه شده‌اند که در پرتو هتک عفاف نمی‌توانند به جایی برسند و سعادت داشته باشند.
 • کتابی که «برای تاریخ» نوشته شد؛
  بعد از فراز و نشیب‌هایی که حوادث تلخ 18 تیر سال 78 در کوی دانشگاه به همراه داشت، فرهاد نظری، فرماندهی وقت نیروی انتظامی تهران بزرگ، در کتابی با عنوان «برای تاریخ» تا جایی که مسائل امنیتی و اطلاعاتی اجازه داده است، به روشنگری در باب فتنه 18 تیر پرداخت.
 • چالش «ثریا» در اولین گام؛‏
  شب گذشته، پخش مستند «نردبان فریب» برنامه ثریا به دلیل فشار سازمان محیط زیست متوقف شد. محسن مقصودی، با انتشار فیلمی کوتاه در این زمینه توضیح داد.
 • بر اساس نظرسنجی حلقه وصل مشخص شد:
  اشاره رهبر انقلاب به بحث «آتش به اختیار» در دیدار با دانشجویان تفسیرهای مختلفی را در پی داشت. حلقه وصل در یک نظرسنجی از اهالی فرهنگ و هنر انقلاب در نظر دارد مصادیق این فرمان رهبری را شناسایی و معرفی کند.
 • در گفت‌وگو با محمدحسين مهدويان مطرح شد:
  روايت محمدحسین مهدویان از احمد متوسليان يک روايت سوم با زاويه ديد مستقل نيست، بلکه يک روايت رندانه‌ای است که در آن يک سری فکت‌ها را قرار داده و آن را با ظاهری مستندگونه ارائه کرده تا باورپذيری روايتش برای مخاطب بيشتر شود.
 • حجت‌الاسلام زینعلیان در گفتگو با حلقه وصل:
  «ریک جان بست» 53 ساله یک کهنه سرباز آمریکایی و «تالیسین میردین نامکای مچه» 23 ساله با بریدن گلوهایشان در قطاری در اورگان کشته شدند. آنها به دفاع از دو دانش‌آموز دختر که یکی از آنها حجاب داشته و دیگری یک آفریقایی-آمریکایی بودند، پرداخته بودند که کشته شدند.
 • نسخه تلویزیونی «ایستاده در غبار» در گرداب حاشیه؛
  در حالی که تا به حال فقط دو قسمت از مجموعه تلویزیونی «ایستاده در غبار» به روی آنتن رفته با واکنش‌های متفاوتی از سوی کارگردان و مدیر روابط عمومی موسسه اوج همراه بوده است.
 • آنچه باید موسسات فعال در حوزه حجاب بدانند:
  وضعيت حجاب زنان و دختران را که در شهر مي‌بيند، خونش به جوش مي‌آيد، با خودش مي‌گويد بايد کاري کرد. به دفتر موسسه که مي‌رسد، سريع بچه‌‎ها را جمع مي‌کند. همه مي‌نشينند و موضوع را طرح مي‌کند. هر کسي حرفي مي‌زند و نظري دارد. غالبا صحبت به بيان خاطرات تلخ و تصاوير زننده‌اي که در خيابان مشاهده شده است، مي‌گذرد.
 • سردار نجات:
  جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به خلاء حضور حزب‌الهی‌ها در فضای مجازی، گفت: انتظار داریم بچه‌های حزب‌الهی با ورود به فضای مجازی شبهات دفاع مقدسی را برطرف کنند.
 • نگاهی به برخی برنامه‌های رسانه‌های معارض؛
  یکی از رقبای سرسخت مواد مخدر، نوشیدنی به نام الکل است. الکل خوراکی که در عرصه طب به آن اتانول می‌گویند، مزه تلخش زندگی را به کام بسیاری از افراد و خانواده‌هایشان تلخ کرده و جان عده‌ زیادی را گرفته است اما...‏‏
 • خیانتی دیگر از مزدوران استکبار؛
  شبکه ماهواره‌ای «جم» با پوشش زنده مراسم هم‌پیمانی منافقین و آل‌سعود باردیگر از دست‌های پشت پرده خود رونمایی کرد.
 • با رونمایی در همایش بین‌المللی «تحجر و اسلام آمریکایی»؛
  کتاب «درسنامه انجمن حجتیه» که محصول جلسات آموزشی رضا اکبری آهنگر است، وارد بازار نشر شد.‏
 • نگاهی به سریال پایان طفولیت شبکه SYFY؛
  پس از چندین سال که موجودات فضایی تنها از طریق یک برگزیده با انسان‌ها ارتباط برقرار می‌کردند (در فیلم از عنوان پیامبر برای او استفاده می‌شود) این موجودات که منجی‌های بشریت هستند، خود را ظاهر می‌کنند ولی برخلاف تصور همه، آنها دقیقا به همان شکل سنتی شیطان هستند که در برخی کتب به ویژه کتب مربوط به مسیحیت ترسیم شده‌اند.
 • رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما:
  جعفر عبدالملکی گفت: یک نقیصه حقوقی که ما در ایران داریم این است که هیچ قراردادی میان بازیگر، گوینده، مجری و کارشناسان رسانه امضاء نمی‌شود و ما قوانین پشتیبانی‌کننده نداریم.
 • خاطرات تکان‌دهنده عضو ارشد سازمان منافقین منتشر شد:
  خاطرات تکان‌دهنده مریم سنجابی عوض ارشد سازمان تروریستی منافقین در کتاب «سراب آزادی» خاطرات منتشر شد. در این کتاب زوایای جدیدی از حضور این گروهک در حوادثی مثل فتنه 88 بیان شده است.
 • حلقه وصل گزارش می‌دهد:‏
  «خانه دختر» با وجود اصلاحات متعدد با نظر مستقیم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توقیف شد اما چه داستانی دستمایه این فیلم سینمایی قرار گرفته بود که برخلاف رویه معمول و در اتفاقی کم‌سابقه در تاریخ سینمای ایران، علی جنتی در مقام وزیر فرهنگ راساً ورود کرد و دستور عدم اکران آن را صادر نمود و نمایش «خانه دختر» در جشنواره فجر، نخستین و آخرین اکرانش بود؟!
 • یوسفی اشکوری، پژوهشگر دینی معارضین:
  اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی توسط دشمنان ریشه تاریخی و وسعتی به اندازه گسترش اسلام دارد و حرکت‌های اسلام‌ستیزی با انگیزه‌ها و اشکال مختلف در جهان غرب رو به گسترش است. این جریان از رسانه‌ها و ابزار مؤثر بر افکار عمومی به صورت ماهرانه‌ای استفاده می‌کند و در ساختن تصور توده‌های مردم و حتی نخبگان جوامع نقش موثری دارد و اقداماتی که با برنامه‌ریزی دشمنان و به نام اسلام صورت می‌گیرد، بیشترین بهره را به این جریان ضد اسلامی می‌رساند.
 • ریشه‌های داعش را در یک کتاب بخوانید:
  نویسنده منصف «ده روز با داعش»، در این اثر نخست به ریشه‌های داعش و شکل‌گیری آن می‌پردازد و با زبانی صریح و جدی به نقد سیاست‌‌های غرب و اشتباه‌هات آن‌ها که زمینه‌ساز پیدایش طالبان و داعش شده است، می‌پردازد و از طریق استدلال و منطق مقوله‌ای به نام تروریسم اسلامی را مطلقاً مردود و اعمال داعشی‌ها را کاملاً غیراسلامی می‌داند.
 • رادیو زمانه اعتراف کرد:
  این اولین باری نیست که شبکه‌های اجتماعی از بازتاب بیانات رهبر انقلاب احساس خطر می‌کنند. زمین بازی یا در حقیقت میدان جنگی که از سوی دشمنان برای مبارزه فرهنگی با جامعه اسلامی طراحی شده است با توجه به نبوغ رهبر ایران و توانایی سایبری جبهه فرهنگی انقلاب، در حال تبدیل شدن به فضایی برای گسترش اهداف انقلاب است.
 • «جایزه موعود» از جشنواره مستند حذف شد!
  از مجموع 74 فیلم راه‌یافته به بخش‌های مختلف مسابقه ملی متأسفانه هیچ فیلمی با رویکرد فرهنگ انتظار و مهدویت دیده نمی‌شود و به همین دلیل «جایزه موعود» نیز دیگر الزامی برای اهدا نخواهد داشت.
 • «موفقیت‌شناسی دفاع مقدس» پاسخ می‌دهد؛
  موفقیت در همه موضوعات زندگی یکی از نیازهای اساسی انسان است. یکی از مشکلات جهان امروز پیشرفت علم و تکنولوژی است که ادبیات جدیدی را برای موفقیت تعریف می‌کند.
 • مدیر شبکه ماهواره‌ای «هدهد» مطرح کرد:
  احسان حلمی یکی از دلایل مهم جذب مردم به کانال‌های ماهواره‌ای را در مدیریت و در برنامه‌ریزی رسانه‌ای دانست و گفت: ضعف برنامه‌های ما باعث شده خانواده‌ها جذب سریال‌های ترکیه‌ای شوند.
 • وقتي رسانه ملي با گزارشگري شهروندي بيگانه باشد؛
  شبكه بي‌بي سي فارسي به تازگي يك فراخوان جديد عكس و فيلم منتشر كرده و در آن از مردم كشورمان خواسته است كه مصاديق تبعيض جنسيت در فضاي عمومي شهرهاي ايران از پوستر و آگهي گرفته تا بيلبورد و غيره را به اين شبكه ارسال كنند...
 • در یک برنامه رادیویی مرور شد:
  مرحوم نمازی، از صاحبان اندیشه‌ای بود که سال‌های سال بر روی فرق و جریانات انحرافی و خرافی کار کرده بود. او در یک برنامه رادیویی از مشاهدات عینی خود درباره ادعای گروهی مبنی بر ظهور مسلم امام زمان(عج) سخن می‌گوید.
 • حجاب اسلامی از نگاه معارضین؛
  حجاب و عفاف به‌عنوان‌ یک دستور دینی و مسئله مهم جامعه اسلامی، دارای ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است که پایبندی به آن سبب حفظ ارزش‌هاي انساني جامعه، کاهش مفاسد فردي و اجتماعي و پايداري نهاد خانواده می‌شود و اهمیت این موضوع سبب شده، این دستور دینی همواره مورد هجوم معارضین قرار گیرد.
 • رسانه‌های معارض به جان هم افتادند
  کورش عرفانی، مجری یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان که مرکز پخش آن ایالت کالیفرنیاست، علیه شبکه «من و تو» و بودجه‌های این شبکه دست به افشاگری زد.
 • حمایت تمام قد رسانه های ضدانقلاب از «قمه‌زنی»؛
  محمدرضا هدایتی که از میهمانان ثابت صدای آمریکا است، به کمک بازوی رسانه‌ای غرب تمام همت خود را برای گسترش بدعت قمه زنی به کار گرفته است.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 8
  به بهانه سالگرد حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران به سراغ هنرمندانی رفتیم که آثاری با این موضوع ساخته‌اند. انیمیشن کوتاه «ناو وینسنس» و مستند «پرواز صبح یکشنبه» آثاری هستند که به ترتیب در دوره دوم و چهارم جشنواره فیلم عمار شرکت کرده و سال گذشته در کنار چند فیلم و انیمیشن دیگر در بسته‌ای با عنوان «ایران قربانی حقوق بشر» در اکران‌های مردمی عمار به نمایش درآمده‌اند.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 7
  در ساعت 10:22دقیقه 12 تیرماه 1367 ناو وینسنس که خود را به بهترین و نزدیک‌ترین موقعیت رسانده بود، به دستور ناخدا «ویل راجرز»، فرمانده ناو، موشک استاندارد 2 را به سوی پرواز 655 شلیک کرد. ناگهان هواپیما از صفحه رادارهای زمینی محو شد و در طوفانی از دود و آتش به پهنه آب‏های خلیج‏‌فارس فرو رفت. هواپیما در همان لحظه اول دو نیم شد و به دریا سقوط کرد و همگی سرنشینان آن از جمله 55 کودک به شهادت رسیدند.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 6
  شهید صدوقی خیلی عجله داشت. در این لحظه بلندگوهای مسجد برای اینکه ایشان بتواند برود به صدا درآمد و از نمازگزاران خواسته شد که سرِ جای خود باقی بمانند. شهید صدوقی سپس صحن قدیم را ترک کرد و وارد صحن جدید شد. در این محل برای پوشیدن کفش‌های خود ایستاد. در این لحظه جوانی ملبس به لباس ارتشی از پشت سر، محکم گردن آیت‌الله صدوقی را گرفت.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 5
  انقلاب اسلامی ایران در ذات خود و به عنوان یکی از مولفه‌های اساسی خود، با ستیز با استکبار عجین شده است. یعنی نمی‌توان انقلابی بر مبنای اسلام به پا کرد ولی با استکبار ستیز نکرد. حتی بر اساس مبانی دینی باید گفت نمی‌توان بی‌تفاوت بود بلکه باید با آن مقابله کرد و اگر چنین وجهی نباشد آن انقلاب را نمی‌توان انقلاب اسلامی نامید.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 4
  ‏«تقویم جنایات آمریکا»‏ با هدف استکبارستیزی و شناساندن جنایت‌های مستقیم و غیرمستقیم دولت آمریکا در کل جهان منتشر شده است. دست‌هایی در حوزه رسانه هستند یا در برخی مواقع هم به‎صورت طبیعی و گذر زمان سبب می‌شود که برخی از ظلم‌ها به بشریت فراموش شود.‏
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 3
  اسماعیل آجرلو، دبیر جشنواره حقوق بشر آمریکایی در گفتگو با حلقه وصل، اهداف و فعالیت‌های جشنواره‌ حقوق بشر آمریکایی را تبیین می‌کند.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 2
  ساعت دیوار محل جلسه 21 و7 دقیقه را نشان می‌داد. دقایقی پیش نگهبان‌ها دیده بودند که کلاهی با عجله از در حزب خارج شد و سوار بر یک ماشین از ساختمان سرچشمه دور شد. و ناگهان... صدایی مهیب خیابان‌های اطراف را لرزاند. دو بمب بسیار قوی، در محل دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی منفجر شد که بر اثر شدّت انفجار، تمامی سقف ساختمان فروریخت.
 • هفته حقوق بشر آمریکایی/ 1
  خودرو حامل آیت‌الله خامنه‌ای که از جماران حرکت می‌‌کرد، آن روز مهمان ویژه‌ای داشت؛ خلبان عباس بابایی که می‌خواست درد دل‌هایش را با نماینده‌ امام(ره) در شورای عالی دفاع در میان بگذارد. آن‌ها نیم‌ ساعت زودتر از اذان ظهر به مسجد ابوذر رسیدند و گفت‌وگویشان را در همان مسجد ادامه دادند.‌
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 30
  کتاب «قاف» بازخوانی زندگی رسول مکرم اسلام از سه متن کهن به نام‌های تفسیر سورآبادی، سیرت رسول‌الله و شرف‌النبی است که از ولادت تا رحلت آخرین فرستاده الهی را برای خواننده روایت می‌کند.
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 30
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 29
  رمان «وقت معلوم» اثر مهدی کفاش را انتشارات شهرستان ادب روانه بازار کتاب کرده است. شخصیت اصلی داستان «وقت معلوم»، مردی روحانی به نام فؤاد فریمان است که مشغول به تحصیل در سطوح عالی حوزه علمیه است. در ابتدای «وقت معلوم»، او در زندانی با دیوارهای سفید و چراغ همیشه روشنِ سفید به هوش می‌آید...‏
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 29
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 28
  فلسطین از منظر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، کتابی است به زبان فارسی، نوشته سعید صلح میرزائی، که حاوی نظرات و بیانات رهبر جمهوری اسلامی ایران درباره مسأله فلسطین است.‏
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 28
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 27
  مجموعه داستان «عطر عربی»، که به زندگی و زمانه رزمندگان مدافع حرم می‌پردازد در انتشارات شهرستان ادب منتشر شده است. این مجموعه، چهارمین مجموعه «قصه زمانه» شهرستان ادب و شامل چهارده داستان کوتاه به انتخاب فیروز زنوزی جلالی است که در 228 صفحه منتشر شده و به بازار کتاب می‎آید.
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 27
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 26
  شهید مصطفی چمران یک شخصیت برجسته و بی‌نظیر در همه ابعاد بود. این شخصیت برجسته از نظر علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و عرفان و تقوی توانست به مقامات عالی دست یابد و به عنوان یک مجاهد عارف مطرح شود. بخشی از دست‌نگاشته‌های این شهید در مورد حضرت علی(ع) جمع‌آوری و تحت عنوان کتابی به نام «علی زیباترین سروده هستی» منتشر شده است. این کتاب بسیار خواندنی و نشانگر روح عارفانه و لطیف شهید چمران است.
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 26
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.
 • روزه‌خوانی با کتاب/ 25
  «دخیل هفتم» کتاب تازه محمد رودگر است که مدتی پیش وارد بازار کتاب شده است. این رمان که داستان آن با بن‌مایه‌ای عاشقانه و عارفانه در بستر حوادث پیش از انقلاب تا دوران امروز می‌گذرد هم‌چون اثر پیشین رودگر در انتشارات شهرستان ادب منتشر شده است.
 • سلسله جلسات «در محضر قرآن» حجت‌الاسلام نخاولی/ 25
  به مناسبت ماه میهمانی خدا و با هدف بهره‌مندی معنوی هرچه بیشتر فعالین جبهه فرهنگی انقلاب از ماه مبارک رمضان سلسله جلسات سخنرانی حجت‌الاسلام نخاولی با عنوان «در محضر قرآن» را منتشر می‌کند.