نامه تبریک رئیس بسیج رسانه ملی به احسان محمد حسنی

برای تقدیر از آثار برتر سازمان اوج؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 بهمن, 1396 - 18:00
علی فروغی رئیس مرکز بسیج صدا و سیما طی نامه ای به احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج موفقیت این مجموعه را در جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام» ، «تنگه ابوقریب» و «سؤتفاهم» تبریک گفت.

به گزارش حلقه وصل، علی فروغی رئیس مرکز بسیج صدا و سیما طی نامه ای به احسان محمدحسنی رئیس سازمان اوج موفقیت این مجموعه را در جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام» ، «تنگه ابوقریب» و «سؤتفاهم» تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر بزرگوارم آقای احسان محمدحسنی

سلام علیکم و رحمت الله

سلام خدا بر شما و همه مجاهدان جبهه فرهنگی و رسانه ای انقلاب اسلامی

جشنواره سی و ششم فیلم فجر در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی چونان هر پدیده دیگری در ساحت انقلاب ، شاهد رویش ها و ریزش هایی بود. رویش هایی که بیش از هرچیز زنده بودن ارزش های میراث گرانبهای حضرت روح الله را گواه بود و ریزش هایی که نشان از دشمنی دشمنان دارد.

در این روزها ثمره چندین سال کوشش بی دریغ و خالصانه تو و یارانت اینک درخت پربار و شجره صالحه ای شده است که به ثمر نشسته است. امروز سبد تولید سینمای ایران به برکت حضور انگیزه های والا و ارزشمندی از جنس ایمان رنگ و بویی دیگر گرفته و پربارتر از پیش است.

جذب دل های مردم و آفرینش واقعیت های درخشان و پیروزی های جبهه حق در نبرد رسانه ای بی امان این سال ها، دو موهبت بزرگ و توفیق اصلی شماست و موجب غبطه دوستان و بدخواهی دشمنان خواهد بود.

بدان که اخلاص و پافشاری بر ارزش ها به وعده روشنی بخش الهی ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم به نتیجه خواهد رسید و به وعده إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ دست مدد الهی از آسمان به یاری شما خواهد آمد.

تبریک و خداقوت این برادر خود را بپذیرید و به یاران، همسنگران و همراهانتان در سازمان اوج برسانید.  

برادر و همسنگرت

علی فروغی

 ***

گفتنی است سازمان اوج در سی و ششمیش جشنواره فیلم فجر با سه فیلم «به وقت شام،‌ تنگه ی ابوقریب و سؤتفاهم» حضور داشت و موفق شد برای «تنگه ابوقریب» 6 سیمرغ و برای «به وقت شام» 3 سیمرغ را بدست آورد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.