آغاز کمک‌رسانی آنلاین به مردم یمن در قالب کمپین بین‌المللی «نسیم رحمت»

به همت اتحادیه بین المللی امت واحده؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 24 فروردين, 1394 - 17:45
کمپین بین المللی «نسیم رحمت» در جهت پاسخ به روحیه تجاوزکارانه آل سعود و کمک عملی به کودکان، زنان و ملت مقاوم یمن راه‌اندازی شد.

به گزارش حلقه وصل، تشکل های مردمی و دانشجویی داخلی و خارجی در واکنش به تجاوز وحشیانه رژیم آل سعود به یمن و به خاک و خون کشیدن مردم بی‌گناه، غیرنظامیان، زنان، کودکان و سالخوردگان، کمپینی بین المللی تحت عنوان «نسیم رحمت» طراحی کرده و ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه و و ابراز نگرانی شدید از وضعیت اسفبار مردم جنگ زده یمن، خواستار کمک رسانی به ایشان شدند.

بنابر این گزارش درگاه اینترنتی مجمع جوانان امت واحده به آدرس http://unified-ummah.org/payment-yemen.php  و شماره حساب قرض الحسنه 202655270 بانک تجارت شعبه شریعتی- بهارشیراز به نام «مجمع جوانان امت واحده» قابل پرداخت در تمامی شعب بانک تجارت در سراسر کشور جهت این امر اعلام شده است. شماره شبای این حساب نیز جهت واریز اینترنتی  IR450180000000000202655270  اعلام شده است.

در تجاوز نظامی آل سعود که با الگو برداری از تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و حملات هوایی به زیرساخت های یمن انجام شده قریب به 1000 نفر کشته شده اند که یک پنجم آنها کودک و ده ها نفر نیز از زنان و سالخوردگان هستند.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، جامعه ایمانی مشعر، جنبش عدالتخواه دانشجویی و موسسه گفتگوی دینی برای وحدت  از جمله تشکل های دانشجویی و مردمی حامی این کمپین هستند.

بنابر این گزارش، پیش از این نیز اتحادیه بین المللی امت واحده کمک‌های انسان دوستانه‌ای را به کشورهای فلسطین (به ارزش 110 میلیارد ریال در قالب کاروان آسیایی همبستگی با مردم غزه و سرپرستی ایتام شهدا)، سومالی (به ارزش 2 میلیارد و 225 میلیون ریال)، میانمار (به ارزش 800 میلیون ریال)، پاکستان (10 هزار دلار) و سوریه ( به ارزش 1میلیارد و پانصد میلیون ریال) ارسال کرده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.