30 شهریورماه، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری «راه روشن»

با محوریت اقتصاد مقاومتی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 22 شهريور, 1396 - 11:30
موسسه فرهنگی «فجر انقلاب اسلامی» قم اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری «راه روشن» با محوریت اقتصاد مقاومتی در چهار رشته نقاشی، عکاسی، فیلم کوتاه موبایلی و شعرکرده و 30 شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار اعلام شده است.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، جشنواره فرهنگی هنری «راه روشن» به صورت کشوری توسط مؤسسه فرهنگی فجر انقلاب اسلامی قم برگزار می گردد.

در فراخوان این جشنواره آمده است: بر اساس آموزه های دین مبین اسلام و همچنین سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح الگوی مصرف، حمایت از تولید ملی، ترویج کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان، ضرورت همگانی شدن اهداف و الزامات اقتصاد مقاومتی و نهادینه کردن آن در میان اقشار مختلف جامعه، امری بدیهی به نظر می رسد.

لذا مؤسسه فرهنگی فجر انقلاب اسلامی، با اهداف فرهنگ سازی عمومی اقتصاد مقاومتی، تولید محتوای اقناعی در زمینه اقتصاد مقاومتی و تقویت جریان مطالبه گری اقدام در حوزه اقتصاد مقاومتی این جشنواره را برگزار می کند.

این جشنواره در چهار رشته عکاسی، نقاشی(کودک و نوجوان)، فیلم کوتاه موبایلی، شعر(کلاسیک و طنز)، در چهار محور اصلاح الگوی مصرف، حمایت از تولید ملی، ترویج کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان برگزار می شود.

علاقه مندان تا 30 شهریورماه ماه فرصت دارند در این جشنواره شرکت و داوری آثار نیز مهرماه صورت می گیرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.