افتتاح یکصد و چهل و هفتمین شعبه موسسه قرآنی بیت‌الاحزان در استان بوشهر

همزمان با دهه اول ماه محرم صورت گرفت:
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 3 آبان, 1394 - 08:30
همزمان با ایام دهه اول ماه محرم شعبه‌ای از مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در روستای تنگمان جمال‌‌آباد از توابع شهرستان جم در استان بوشهر فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

به گزارش سرویس استان‌های حلقه‌وصل، همزمان با ایام دهه اول ماه محرم شعبه‌ای از مؤسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) در روستای تنگمان جمال‌ آباد از توابع شهرستان جم در استان بوشهر فعالیت‌های خود را آغاز کرد.

در مراسم افتتاحیه بیت‌الاحزان شعبه تنگمان جمال‌آباد که با حضور عزاداران حسینی همراه بود حجت الاسلام آشنا ضمن سخنانی در مورد توجه به قرآن کریم، بر اهمیت توجه عموم مردم به ویژه جوانان به معارف قرآن کریم تاکید کرد.

ابراهیمی، بخشدار بخش «ریز» نیز ضمن استقبال از ترویج فرهنگ قرآن کریم توسط مؤسسه بیت الاحزان در روستای تنگمان جمال آباد عنوان کرد با وجود سابقه 800 ساله این روستا، متاسفانه تا به امروز شاهد فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی درخور شأن این روستای با قدمت نبوده‌ایم.

معرفی فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) توسط شهسوار، روابط عمومی موسسه و اجرای برنامه حفظ قرآن کریم توسط حافظ نوجوان کل قرآن کریم مدارس شبانه روزی، از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

روستای تنگمان جمال آباد با قدمت 800 ساله در فاصله 30 کیلومتری شهرستان جم در استان بوشهر قرار گرفته است.

گفتنی است موسسه بیت‌الاحزان، اولین بار فعالیت خود را در استان فارس آغاز کرد و به تدریج شعبه‌هایی را در چندین شهر دایر کرده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.