طرح بزرگ آموزش هسته‌های تبلیغ اربعین + لینک ثبت‌نام

موسسه «طلوع حق» برگزار می‌کند:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 26 شهريور, 1394 - 10:30
جناح مومن انقلابی فرهنگی خودجوش در نظر دارد تکلیف خود را در رساندن پیام انقلاب که تکلیف و رسالتی سترگ می‌باشد را با تشکیل هسته‌های کوچک و خودجوش تبلیغ ادا نماید. هسته‌هایی آموزش دیده که بصورت هدفمند با ارتباط با کاروان‌های کشورهای مختلف حرف نوی انقلاب را به مخاطبان جهانی حاضر در اربعین برسانند.

سرویس معرفی: اینجا (اربعین حسینی) میعادگاه بزرگی است که با جمع شدن در آن، باید همواره هدف بزرگ اسلام را نیز به یاد بیاورید که همانا «تشکیل نظام اسلامی» و تلاش در راه آن حتی در حد شهادت است.

امام خامنه‌ای 24/7/66

بی‌شک فرصت اربعین، بزنگاهی تاریخی و بی‌نظیری است تا با تجمع مسلمین جهان و احرار عالم در آن، حرکت حماسی، جهادی و ظلم‌ستیزانۀ امام حسین علیه السلام به عالم معرفی شود. عالمی که مستغرق در مکر استکبار است و مستضعفین آن در انتظار بارقه‌های بیداری؛ باشد که به واسطه اجتماع عظیم اربعین، پرچم مصباح‌الهدی در عالم برافراشته شود و مردمان بر سفینه نجات او بنشینند و عرصه را منتظرانه و مبارزانه بر ظلم‌کنندگان و ظلم‌پذیری، تنگتر و تنگتر نمایند.

در این میان جناح مومن انقلابی فرهنگی خودجوش در نظر دارد تکلیف خود را در رساندن پیام انقلاب که تکلیف و رسالتی سترگ می‌باشد را با تشکیل هسته‌های کوچک و خودجوش تبلیغ ادا نماید. هسته‌هایی آموزش دیده که بصورت هدفمند با ارتباط با کاروان‌های کشورهای مختلف حرف نوی انقلاب را به مخاطبان جهانی حاضر در اربعین برسانند.

جبهه فرهنگی انقلاب از کلیه برادران و خواهران علاقه مند به کار فکری فرهنگی تبلیغی در عرصه جهانی و برخوردار از شرایط در سراسر کشور، دعوت به عمل می‌آورد تا به صورت فردی یا در قالب یک هسته (5 تا 10 نفر)، در این طرح آموزشی شرکت نمایند. این طرح، با توجه به میزان و تنوع مخاطبان و هسته‌های فکری تبلیغی، دوره‌ها و آموزش‌های مجازی را طراحی خواهد کرد.

این آموزشها برای افراد، هیات‌ها، کاروان‌ها و مجموعه‌های فرهنگی در سراسر شهرها و روستاهای کشور بصورت حضوری و مجازی در نظر گرفته شده است .

شرایط مخاطبین طرح:

ـ آشنایی با گفتمان انقلاب اسلامی (مبانی امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای)

ـ آشنایی حداقلی با زبان عربی و انگلیسی

ـ التزام عملی برای ارتباط‌گیری با زائران غیر ایرانی در پیاده‌روی اربعین و تداوم ارتباط بعد از اربعین

برای ثبت‌نام در این طرح بزرگ آموزشی می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.