اجرای طرح طلایه‌داران با تشکیل تیم‌های تذکر لسانی در سیستان و بلوچستان

به همت ستاد احياء امر به معروف و نهي ازمنکر؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 11 شهريور, 1394 - 17:15
معاونت تشکل‌هاي مردمي ستاد احياء امر به معروف و نهي ازمنکر استـان سيستـان و بلوچستـان بیان داشت: با اجرای طرح طلایه‌داران در قالب گروه‌های 10 نفره امر به معروف و نهی ازمنکر عمومی و تخصصی، تیم‌های تذکر لسانی در سیستان و بلوچستان تشکیل می‌شود.

حجت‌الاسلام عیسی بزمانی، معاونت تشکل‌هاي مردمي ستاد احياء امر به معروف و نهي از منکر استـان سيستـان و بلوچستـان با بیان این مطلب به حلقه وصل گفت: با اجرای طرح طلایه‌داران در قالب گروه های 10 نفره امر به معروف و نهی ازمنکر عمومی و تخصصی، تیمهای تذکر لسانی در سیستان و بلوچستان تشکیل می شود.

وی افزود: امربه معروف و نهي ازمنکر فريضه‌اي الهي بوده که هدف آن رشد و تعالي انسان‌ها است و نقش تاثيرگذاري در شکل‌گيري رفتار ديني و اجتماعي جامعه دارد.

معاونت تشکل‌هاي مردمي ستاد احياء امر به معروف و نهي از منکر تصریح کرد: معاونت تشکل‌هاي مردمي ستاد احياي امر به معروف و نهي از منکر استان مصمم است در راستاي عملي‌شدن فرامين بنيان‌گذار جمهوري اسلامي و مقام معظم رهبري و تحقق اصل هشتم قانون اساسي، طرح طلايه‌داران امر به معروف و نهي ازمنکر را اجرا کند.

وي با اشاره به چگونگي اجراي طرح طلايه‌داران امر به معروف و نهي از منکر، بيان کرد: در اين طرح داوطلبان پس از شناسايي، گزينش، سازماندهي وآموزش درقالب گروه‌هاي ۱۰ ‌نفره امر به معروف و نهي از منکر عمومي و تخصصي به تفکيک خواهران و برادران براي انجام تذکر لساني به کارگيري مي‌شوند.

حجت‌الاسلام بزماني اظهار داشت: انتظار مي‌رود با عنايات الهي از اين طريق با ترويج و توسعه فرهنگ امر به معروف و نهي از منکر در جامعه با گسترش معروفات، زمينه گناه و منکرات از ميان امت اسلامي برچيده شود.

وي تصريح کرد: از کليه داوطلبان علاقمند به شرکت دراين امر خداپسندانه دعوت به عمل مي‌آيد تا با مراجعه به اداره‌ کل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان و يا شماره تماس ۳۳۲۲۵۸۴۷ در مرکز استان و شهرستانها آمادگي خود را جهت همکاري اعلام کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.