مادران اصفهانی نحوه تربیت در دنیای مدرن را فرامی گیرند

به همت مرکز مشاوره راستی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 ارديبهشت, 1398 - 10:30
کارگاه آموزشی «تربیت در دنیای مدرن» ویژه مادران اصفهانی از سوی مرکز مشاوره راستی در دانشگاه معارف قرآن و عترت برگزار می شود.

هاشمی نژاد مسئول آموزش مرکز مشاوره راستی در اصفهان به حلقه وصل گفت: این مرکز از زیرمجموعه های کارگروه خانواده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان است که در طول سال جلسات مختلفی ویژه ی خانواده ها، جوانان و والدین برگزار می کند.

وی بیان داشت: یکی از مباحث مورد آموزش در این مرکز مباحث تربیتی ست و در همین راستا نخستین کارگاه آموزشی با عنوان «تربیت در دنیای مدرن، فرصت ها و تهدیدها» ویژه ی مادران برگزار می گردد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در واقع این کارگاه آموزشی جهت بیان مبانی تربیتی در دنیای مدرن امروزی و به نوعی تطبیق نحوه و اصول تربیتی فرزندان با توجه به مسائل و شرایط روز برگزار می شود. اینکه مادران از فرصت ها و تهدیدهای تربیتی در دنیای کنونی آگاهی داشته باشند.

هاشمی نژاد تصریح کرد: این کارگاه آموزشی با حضور دکتر علیرضا هراز طی دوجلسه در روزهای چهارشنبه یکم و هشتم خردادماه در دانشگاه معارف قرآن و عترت برگزار می گردد.

وی افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند مشخصات خود را به شماره ی 09022688608 ارسال کنند و فرصت ثبت نام تا 30 اردیبهشت ماه خواهد بود.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.