تقویت انگیزه‌ فعالیت‌های قرآنی با حرکت‌های جهادی در گردهمایی جامعه قرآنی اراک

به همت مؤسسه قرآنی اصحاب‌الثقلین برگزار می‌شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 ارديبهشت, 1398 - 12:15
مدیر مؤسسه قرآنی اصحاب‌‌الثقلین اراک از برگزاری گردهمایی سالانه جامعه قرآنی اراک تحت عنوان «بر آستان جانان» خبرداد و گفت: این برنامه پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

پیمان عین‌القضاتی مدیر مؤسسه قرآنی اصحاب‌الثقلین اراک به حلقه وصل گفت: گردهمایی جامعه قرآنی پنجشنبه، ۲۶ اردیبهشت‌ماه مقارن با دهم ماه مبارک رمضان در فرهنگسرای آیینه اراک برگزار می‌شود.

عین‌القضاتی تصریح کرد: بیش از ۷ سال است که سنت حسنه گردهمایی فعالان قرآنی تحت عنوان«برآستان جانان» با حضور معلمان، مربیان، اساتید و دیگر فعالان قرآنی همچون مؤسسه‌داران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ویژه‌برنامه‌های امسال بر آستان جانان امیدبخش و انگیزشی است، اظهار کرد: معرفی معلمان و مربیان قرآن فعال در حوزه قرآن، نهج‌البلاغه و معارف اسلامی در طول ۴ دهه انقلاب و حتی قبل از انقلاب و رویش‌های قرآنی و معرفی ۱۰ قاری نوجوان طرح ملی تلاوت نور از جمله اهداف برگزاری مراسم است.

وی شعار امسال را «تقویت انگیزه‌های فعالیت قرآنی با حرکت‌های جهادی» عنوان کرد و افزود: از تمام مسئولان جهت حضور در گردهمایی جامعه قرآنی دعوت به عمل آمده است، هدف ما از برگزاری این مراسم این است که به فعالان بگوییم شما تنها نیستید و هنوز هم افرادی هستند که شما را حمایت می‌کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.