دست و دلبازی وحید جلیلی برای شاعران انقلاب اسلامی؛ هر شعر یک سفر مشهد!

یک قول جالب برای پاسداشت قیام مسجد گوهرشاد:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 15 مرداد, 1394 - 11:45
وحید جلیلی که حالا پس از گذشت چند ماه از مسئولیت جدیدش در شهرداری مشهد، تازه توانسته است زمام امور را در دست بگیرد و این روزها خبرهای خوشی از معاونت فرهنگی متبوعش به گوش می‌رسد، در این مراسم قول مهمی به شاعران انقلاب داد.

سرویس حاشیه‌ نگاری: شب شعر «حماسه گوهرشاد» با مشارکت موسسه شهرستان ادب و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در حاشیه دوره «آفتاب‌گردان‌ها» برگزار شد.

وحید جلیلی، معاون امور اجتماعی فرهنگی شهردار مشهد در این مراسم پس از قرائت آیات پایانی سوره شعرا به شهرستان ادب و برنامه آفتابگردان‌ها اشاره کرد و گفت: آفتابگردان‌ها استثناهای شعر هستند و شهرستان ادب این امتیاز را برای خودش حفظ کرده و هنر و شعر را در مسیر دادخواهی و عدالت‌طلبی قرار داده است.

اما این مراسم حاشیه‌‌ی جالبی هم داشت. وحید جلیلی که حالا پس از گذشت چند ماه از مسئولیت جدیدش در شهرداری مشهد، تازه توانسته است زمام امور را در دست بگیرد و این روزها خبرهای خوشی از معاونت فرهنگی متبوعش به گوش می‌رسد، در این مراسم قول مهمی به شاعران انقلاب داد.

جلیلی با یک دست و دلبازی انقلابی! قول داد که هر شاعری برای حماسه گوهرشاد شعر بگوید از طرف شهرداری مشهد یک سفر زیارتی به مشهد مقدس دریافت خواهد کرد!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.