«آدینه»؛ نخستین جشنواره با محوریت نمازجمعه در قزوین

با همکاری حوزه هنری استان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 27 فروردين, 1398 - 13:15
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین از برگزاری جشنواره «آدینه» در قزوین با محوریت نماز جمعه خبر داد و گفت: این جشنواره با همکاری حوزه هنری استان در بخش های خوشنویسی، خاطره، پوستر، عکس و فیلم کوتاه برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با بیان اینکه جشنواره «آدینه» در قزوین با محوریت نماز جمعه برگزار می شود گفت: این جشنواره برای نخستین بار در بخش های مختلفی مانند خوشنویسی، خاطره، پوستر، عکس و فیلم کوتاه با همکاری حوزه هنری استان  برگزار می گردد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین ادامه داد: این جشنواره با هدف حساس کردن نخبگان و فرهیختگان نسبت به ساحت نماز جمعه و جذب افکار عمومی و جوانان به این مهم برگزار می شود.

وی عنوان کرد: افراد تا پایان خرداد ماه سالجاری  مهلت دارند تا آثار خود را ارسال کنند و اختتامیه جشنواره آدینه نیز مرداد ماه برگزار می شود.

حجت الاسلام فاطمی نسب یادآور شد: با توجه به برگزاری برنامه های مذکور تفاهم نامه ای بین حوزه هنری و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان منعقد می شود که مفاد این تفاهم نامه برگزاری کارگاه داستان نویسی، فیلم نامه نویسی، نمایشگاه عکس، پوستر و کاریکاتور در محل های برگزاری نمازجمعه است.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.