اجرای طرح کمک به سیل‌زدگان از سوی خانواده بزرگ تئاتر کشور

ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 27 فروردين, 1398 - 13:30
مسؤول مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تبلیغات اسلامی کشور از اجرای «نمایش همدلی» برای کمک به سیل‌زدگان از سوی خانواده بزرگ تئاتر ایران در شنبه‌ها و اختصاص فروش بلیت تئاتر یکشنبه‌ها در سراسر کشور به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، کوروش زارعی در حاشیه همایش فصلی اوج هنر یزد گفت: در نشست مشترکی با دکتر شهرام گیل‌آبادی مدیرعامل خانه تئاتر، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تبلیغات اسلامی طرح کمک به سیل‌زدگان از سوی خانواده بزرگ تئاتر کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: از پنج‌شنبه این هفته تا شنبه آینده طرح جمع‌آوری «لباس همدلی» را با همکاری چند تولیدی پوشاک باهدف کمک به سیل‌زدگان انجام می‌دهیم و چندین هزار دست لباس در این طرح اهدا می‌شود.

مسؤول مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: شنبه آینده با حضور مردم و با همکاری خانواده بزرگ تئاتر کشور در خانه تئاتر تهران برنامه «نمایش همدلی» برگزار می‌شود و هنرمندان تئاتر به اجرای نمایش می‌پردازند و درآمد حاصل از فروش این مراسم به سیل‌زدگان اختصاص می‌یابد.

زارعی تصریح کرد: در این نشست مشترک مقرر شد «یکشنبه‌های همدلی» هم در سراسر کشور از سوی هنرمندان تئاتر برای کمک به سیل‌زدگان برگزار شود و درآمد حاصل از فروش بلیت به سیل‌زدگان اختصاص یابد.

وی از دیگر برنامه‌های خانواده بزرگ تئاتر کشور را اعزام جمعی از هنرمندان تئاتر به مناطق سیل‌زده لرستان، گلستان و خوزستان برای تسکین آلام مردم این مناطق بیان کرد.

مسؤول مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تبلیغات اسلامی کشور ابراز کرد: نزدیک به دو دهه با هنرمندان تئاتر یزد و با توانمندی‌های آنان آشنا هستم و هنرمندان یزدی در هنر خود قوی و سالم هستند و این سلامت در شرایط فعلی مهم است.

زارعی خاطرنشان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی به چندین استان دیگر سفرکرده‌ام و برنامه اوج هنر یزد بسیار منظم و پرمحتوا بود و به هنرمندان یزدی تبریک می‌گویم.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.