دعوتید به قرار هفتگی «گام دوم»

جمعه ها در گلستان شهدای اصفهان؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 27 فروردين, 1398 - 09:15
سلسله جلسات «گام دوم انقلاب» به همت خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان هر هفته جمعه ها در گلستان شهدا با حضور دکتر بانکی پوربرگزار و دومین جلسه 30 فروردین ماه برگزار می گردد.

مسعود ذکاوتمند مسئول ارتباط با رسانه خانه انقلاب اسلامی و ولایت اصفهان به حلقه وصل گفت: سلسله جلسات «راحیل» که با محوریت مباحث خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی در چهار فصل برگزار شد به پایان رسید و برای سال جدید ویژه برنامه ی دیگری تدارک دیده شده است.

وی بیان داشت: قرار هفتگی «گام دوم» عنوان سلسله جلساتی ست که از هفته ی گذشته جمعه 23 فروردین ماه آغاز شده و بنا داریم به صورت هفتگی جمعه ها صبح با حضور کارشناسان و دکتر بانکی پور این جلسات را برگزار کنیم.

ذکاوتمند تصریح کرد: در واقع با توجه به طرح بیانیه گام دوم انقلاب از سوی مقام معظم رهبری این سلسله جلسات تعریف شد و کلیدواژه هایی از درون این بیانیه استخراج گردید که محور جلسات هفتگی ما قرار می گیرد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در واقع این قرار هفتگی به نوعی بازخوانی و بازکاوی بیانیه گام دوم انقلاب است که از ساعت 10:30 صبح در گلستان شهدا اصفهان ویژه ی عموم علاقه مندان به ویژه جوانان، فعالان فرهنگی و مبلغین برگزار می گردد.

وی خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا در طی این جلسات و با محوریت آن کلیدواژه ها و شاخصه ها مأموریت ها، وظایف و ظرفیت ها را مشخص کنیم. البته مطالب به صورت اشاره مستقیم به بیانیه گام دوم مطرح نمی شود اما مباحث و موضوعات جلسات بامحوریت آن مطرح می گردد.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.