جوانی که فرقی ندارد تفنگش قلم باشد یا بیل!

ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 15:15
روحِ حاکم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، امید و اراده جوان انقلابی است، در واقع این بیانیه بر این سه رکن استوار است.

به گزارش حلقه وصل، روحِ حاکم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، امید و اراده جوان انقلابی است، در واقع این بیانیه بر این سه رکن استوار است.

جوان انقلابی، جوانی است که بارِ مسؤولیتِ گام دوم انقلاب اسلامی را بردوش می‌کشد و با امید به آینده‌ای روشن و متعالی، دارای اراده قوی و مقاوم است.

جوانی که در انقلاب، دفاع مقدس، رزم اقتصادی و رونق تولید، رزم فرهنگی، رزم اجتماعی و رزم علمی، همواره درخشیده و مایه عزت و افتخار ایران اسلامی بوده و خواهد بود.

برای جوان انقلابی فرقی نمی‌کند که میدان کارزارش رویارویی با بَعث عراقی است یا داعش آمریکایی و یا حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله، برایش تفاوت ندارد که اسلحه‌اش تفنگ باشد یا قلم و یا بیل.

مهم، دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی، چه در لباس سبز سپاهی و بسیجی، یا در لباس سفید پزشکی، با عمامه باشد یا چکمه، زیباتر آنکه بر سر، عمامه، بر تن، لباس سپاهی و به پا چکمه ارتشی داشته باشد و با بیلِ کشاورز و فرغونِ کارگر در کنار عرب اهواز یا لرِ پل‌دختر برای میهن اسلامی خدمت کند.

مَه رویانِ چکمه پوش، که عبادت شعبانیه خود را با «مُوَاسَاةَ مَنْ قَتَّرْتَ عَلَیهِ مِنْ رِزْقِک» به صورت عملی تقدیم به پیشگاه خداوند کرده تا برای آینده انقلاب دست در دست مردم عزیز و شریف ایران اسلامی، گام دوم را محکم و اساسی بردارند.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.