کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در خراسان شمالی

ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 25 فروردين, 1398 - 10:45
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک و دستگیری یک متهم در یک عملیات مشترک پلیسی خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، محمد غلامی اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی با خودروی ۴۰۵ اقدام به حمل مقدار قابل‌توجهی تریاک و انتقال آن از استان‌های مرکزی به این استان کرده، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران با همکاری و تعامل با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محورهای ورودی آن استان کردند، افزود: مأموران در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی ۴۰۵ مشکوک و وی را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این خودرو مقدار ۲۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی‌شده بود را کشف و ضبط کردند، یادآور شد: در این عملیات یک متهم نیز دستگیر که برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال شد.

غلامی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و خودرو نیز راهی پارکینگ شد، افزود: پلیس باقدرت در مقابل سوداگران مرگ ایستاده و به‌هیچ‌عنوان اجازه نخواهد داد تا امنیت و آرامش شهروندان و سلامت جامعه مختل شود و از مردم عزیز نیز انتظار داریم تا در صورت مشاهده این‌گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.