لغو سخنرانی حسن عباسی در دانشگاه علوم رضوی(ع)

ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 24 فروردين, 1398 - 11:30
فرمانده بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌ها قبل صورت گرفته بود، قرار بود سخنرانی حسن عباسی یک شنبه شب در دانشگاه علوم اسلامی رضوی که در حرم مطهر واقع است، برگزار شود، اما این موضوع لغو شد.

به گزارش حلقه وصل، طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌ها قبل صورت گرفته بود قرار بود سخنرانی حسن عباسی یک شنبه شب در دانشگاه علوم اسلامی رضوی(ع) که در حرم مطهر واقع است برگزار شود، اما این موضوع لغو شد.

محمدرضا بیات در خصوص لغو سخنرانی عباسی گفت: طبق هماهنگی‌های قبلی با ریاست دانشگاه بسیج دانشگاه رضوی(ع) از استاد حسن عباسی دعوت کرد که در این دانشگاه با موضوع «ایران و جوانان 1444» سخنرانی داشته باشد.

فرمانده بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها ما پوستر برنامه و سین کارها را چیده بودیم تا اینکه چند روز قبل از برنامه با تصمیم رئیس دانشگاه سخنرانی عباسی در دانشگاه لغو شد.

وی در خصوص علت این تصمیم اظهار کرد: تاکنون کسی از علت این تصمیم باخبر نیست، اما آنچه که به ما گفته شده است جمله فعلا به صلاح نیست این برنامه برگزار شود، بوده است و دیگر حرفی گفته نشد و تصمیم گرفتند که برنامه را لغو کنند.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.