مهمترین عمل جوانان در گام دوم بن‌بست‌شکنی است/ امروز تکرار جنگ احزاب است

حسن عباسی در مسجد صاحب‌الزمان کرج:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 11 اسفند, 1397 - 09:30
عباسی از بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان راهبردی برای تحقق تمدن سازی نوین و پیشرفت انقلاب اسلامی یاد کرد و یاد آورشد: این بیانیه گام دوم انقلاب استراتژی ورود به دهه پنجم انقلاب است که شعار محوری آن ایجاد تمدن نوین اسلامی برای الگوی کامل نظام پیشرفت اسلامی است.

 سرویس دریچه: حسن عباسی شامگاه جمعه دهم اسفندماه در نشست «گام دوم انقلاب» که در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) چهارصد دستگاه کرج برگزار شد، اظهارداشت: بسیاری گمان نمی‌کردند که عمر انقلاب به چهل سال برسد اما انقلاب اسلامی عزتمندانه تحلیل های سیاسی اجتماعی رایج را در این چهل سال به هم ریخت . وی بیان داشت: جشن چهل سالگی انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و میلیونی مردم در سراسر کشور برگزار شد که پیامی تاریخی و ماندگار برای دشمنان به همراه داشت.

عباسی با اشاره به اینکه برخلاف میل دشمنان نظام جمهوری اسلامی توانایی حفظ خودش را داشته است، خاطرنشان کرد: دشمنان در این چهل سال، ترور، جنگ، تحریم و هر حربه ای را که داشتند به کار بستند تا جمهوری اسلامی را ساقط کنند اما این نظام الهی با رهبری خردمندانه امام راحل، رهبر معظم انقلاب و پایداری مردم باقی ماند. وی تصریح کرد: همزمان با گام دوم انقلاب، دشمنان ترویج ناامیدی و تلقین به بن بست کشیدن نظام را پیشه کرده‌اند که به تعبیری مهمترین عمل جوانان در گام دوم بن‌بست‌شکنی است.

این تحلیلگر سیاسی اضافه کرد: دشمن تلاش دارد با ایجاد وحشت و ناامیدی بر انقلاب اسلامی فائق آید و امروز تکرار جنگ احزاب در صدر اسلام است. وی گفت: اگر در این مرحله انقلاب اسلامی پیروز شود، نظامی به جهان معرفی می شود که می تواند به همه نیازهای مادی و معنوی انسان ها پاسخ دهد.

عباسی از بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان راهبردی برای تحقق تمدن سازی نوین و پیشرفت انقلاب اسلامی یاد کرد و یاد آورشد: این بیانیه گام دوم انقلاب استراتژی ورود به دهه پنجم انقلاب است که شعار محوری آن ایجاد تمدن نوین اسلامی برای الگوی کامل نظام پیشرفت اسلامی است.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه بر استفاده از تمام ثروت های کشور به ویژه جوانان به عنوان سرمایه انسانی برای رسیدن به الگوی نظام پیشرفت اسلامی تاکید کرده اند، بنابر این جوانان همانگونه که در جریان انقلاب و جنگ تحمیلی موفقیت های بزرگی کسب کردند، اکنون نیز باید خود را آماده مسئولیت کنند. وی گفت: جوانان باید با عمل جهادی از تجربیات گذشته برای پیشرفت نظام و انقلاب بهره گیرند تا دچار آزمون و خطا نشوند.

خبر مرتبط: سخنرانی حسن عباسی با موضوع «گام دوم انقلاب»

وی ادامه داد: پیشرفت‌های انقلاب اسلامی ایران در 40 سال گذشته با انقلاب های سایر ملت ها، قابل مقایسه نیست اما کمتر بازگو شده است.

عباسی با اشاره به هفت فصل بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب ، خاطرنشان کرد: در این بیانیه تولید دانش و پژوهش مورد تاکید قرار گرفته است که طی 40 سال گذشته از حالت مونتاژ به تولید علم و صادرات دانش رسیده ایم و این روند باید با قوت ادامه یابد. وی افزود: طبق این بیانیه، باید نشاط در کار داشته باشیم و انقلاب هیچ گاه نباید دچار رکود شود و مدیران نباید از روحیه جهادی و انقلابی فاصله بگیرند.

این تحلیلگر سیاسی یادآورشد: با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی از آرمانهای انقلاب که استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است فاصله نگرفته ایم و برای آن هزینه هم داده ایم، این درحالی است که بسیاری از انقلابه ا پس از 15 سال از آرمانهای خود فاصله گرفته اند. وی بیانیه گام دوم انقلاب را راهبردی اساسی برای رسیدن به اهداف نظام و انقلاب دانست.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش به وضعیت سیاسی داخلی و خارجی کشور پرداخت و ادامه داد: ملت ما با روحیه انقلابی و ایثارگری که دارد زیر بار قدرت طلبان نمی‌رود چون در این کشور جوانان بسیاری چون شهید حججی دارد که برای اسلام و انقلاب تا آخر پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

گفتنی است، رهبر معظم انقلاب اواخر بهمن ماه امسال در بیانیه‌ای خطاب به جوانان و آینده ‌سازان ایران، برداشتن گام بزرگ دوم به سوی آرمان ‌های انقلاب اسلامی را در هفت فصل تبیین کردند.مطالعه متن کامل بیانیه رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان(گام دوم انقلاب)

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.