دفاع از نظام، دفاع از دین است و این قابل تفکیک نیست

سردارسلیمانی در جمع مداحان کرمان:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 23 بهمن, 1397 - 09:00
فرمانده نیروی قدس سپاه در جمع مداحان کرمان گفت: دفاع از نظام، دفاع از دین است و این قابل تفکیک نیست، وقتی مداحی همراه با اشعار دارای مضامین بلند باشد خیلی آدم را متاثر می‌کند و مقاومت و فداکاری را با دین و بالعکس تلقین کردن خیلی ارزشمند است.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه شامگاه گذشته 22 بهمن ماه در جمع مداحان استان کرمان در بیت‌الزهرای کرمان اظهار داشت: بیش از ۴ هزار مداح در استان وجود دارد که از ثمرات فرهنگی انقلاب و کاری ارزنده و مهم است.

وی عنوان کرد: دفاع از نظام، دفاع از دین است و این قابل تفکیک نیست، وقتی مداحی همراه با اشعار دارای مضامین بلند باشد خیلی آدم را متاثر می‌کند و مقاومت و فداکاری را با دین و بالعکس تلقین کردن خیلی ارزشمند است.

فرمانده نیروی قدس سپاه عنوان کرد: نفس اینکه یک نوجوان و جوان قدم در این راه بگذارد و خود و جسم و روح خود را با شعار اهل بیت تمرین دهد، تاثیر دامنه‌دار و وسیع دارد و تاثیر بر یک نفر ندارد، حداقل آن این است یک خانواده را متاثر می‌کند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: مجالس و حفاظ قرآن هر قدر توسعه یابد جامعه در ابعاد فرهنگی عمق پیدا می کند.

وی ادامه داد: وقتی کسی روح خود را با موضوعی عجین می‌کند قرآن باشد یا معارف و مدح اهل بیت، مانند ورود به یک مجلس گذرا نیست و پایداری در او ایجاد می‌شود.
فرمانده نیروی قدس سپاه تصریح کرد: مداحان در این زمینه کار جدی کنند و مردم باید به این موضوعات و استفاده از مضامین بلند توجه کنند، مداح وقتی می‌خواهد ترویج یک موضوع کند خود باید از همه متاثرتر باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.