وهابیون عربستان 3 هزار رساله دکترا در رد شیعه نوشته‌اند

مدیر شبکه ولایت:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 تير, 1394 - 11:00
مدیر شبکه جهانی ولایت با اشاره به نگارش 3 هزار رساله دکترا در رد شیعه توسط وهابیون عربستان سعودی، اطلاع‌رسانی و بصیرت‌افزایی را بهترین راه مقابله با آن‌ها دانست و گفت: ما باید دستاوردهای قرآنی خود را در فضای مجازی تبلیغ کنیم.

به گزارش حلقه وصل، آیت‌الله سیدمحمد حسینی قزوینی با اشاره به مطالب ارزشمند و فراوان قرآنی در ایران گفت: امروزه وقتی وهابیت یک درمانگاه کوچک در یک روستای دوردستی می‌سازد در شبکه‌های مختلف در بوق و کرنا تبلیغ می‌کنند درحالی که ما با این میزان تولید ارزشمند قرآنی، تبلیغ مناسبی نمی‌کنیم.

مدیر شبکه جهانی ولایت با اشاره به اینکه وهابیون شبکه اطلاع رسانی بسیار قوی در مقابله و رد شیعه راه اندازی کرده‌اند، اظهار داشت: تنها در عربستان سعودی 3 هزار رساله دکترای ضد شیعه در دانشگاه‌های مختلف مانند ام القرا، محمدبن سعود، جامعه الاسلامیه مدینه در رد عقاید شیعه نوشته شده است و به طور مداوم مطالب این تحقیقات در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌شود.

اطلاع‌رسانی و بصیرت افزایی بهترین راه مقابله با وهابیت است

وی با بیان اینکه جامعه شیعه موظف است در مقابله با وهابیت سیستم اطلاع رسانی خود را بیش از پیش فعال کرده تا بتوانیم حقانیت شیعه را به جهانیان اثبات کنیم، گفت: ما امروز در حال جنگ نرم تمام عیار با دشمنان اسلام که وهابیت شعبه‌ای کوچکی از این دشمنان است، هستیم و بهترین راه مقابله با این دشمنان اطلاع‌رسانی و بصیرت افزایی است که باید در این عرصه با تمام قوا عمل کنیم.

مدیر شبکه جهانی ولایت با اشاره به لزوم تشکیل ستادی متمرکز برای خنثی‌سازی توطئه دشمنان اسلام، خاطر نشان کرد: مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه می‌تواند ستادی را پایه‌گذاری کند که از طریق آن تمامی فعالیت‌های انجام شده یا در شرف انجام را از طریق رادیو، تلویزیون، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی به اطلاع عموم برساند، البته نباید این اطلاع رسانی به اخبار مرکز مدیریت ختم شود.

وی در مورد فعالیت‌های شبکه جهانی ولایت نیز تصریح کرد: خوشبختانه امروز به گفته مسئولان صدا و سیما شبکه جهانی ولایت حداقل 50 میلیون بیننده در پنج قاره جهان دارد که البته ما در تلاش هستیم که تعداد این بیننده‌ها را افزایش دهیم.

مسلمانان باید برای اثبات حقانیت خود در برابر وهابیت تلاش کنند

آیت‌الله حسینی قزوینی با اشاره به اینکه در حال حاضر شبکه جهانی ولایت تنها شبکه جهانی شیعه در مقابله با سیل گسترده شبکه‌های وهابی است، افزود: در برنامه‌های زنده شبکه خیلی از برادران اهل سنت با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند اگر شبکه شما و اطلاع‌رسانی‌تان نبود ما هم الان در کنار داعش در عراق و سوریه می‌جنگیدیم، اما اطلاع‌رسانی شبکه ولایت باعث شد ما با نیات خبیث وهابیت و داعش آشنا شویم.

مدیر شبکه جهانی ولایت تأکید کرد: متأسفانه امروز وهابیت با یک سیستم اطلاع‌رسانی قوی و با تمام قوا در مقابل شیعه در حال فعالیت است و ما باید در جهت اثبات حقانیت شیعه با آن‌ها مقابله کنیم و همانطور که گفتم بهترین راه مقابله با آن‌ها ایجاد سیستم اطلاع‌رسانی قدرتمند است.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.