احرارالشام تسلیم تحریرالشام شد

ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 19 دى, 1397 - 23:00
گروه تروریستی احرار الشام(جبهه النصره) با از دست دادن بیش از بیست روستای تحت کنترل خود تسلیم گروه تروریستی هیئت تحریر الشام شد.

به گزارش حلقه وصل، گروه تروریستی " هیئت تحریر الشام" مناطق " سهل الغاب" و کوه " شحشبو" واقع در حماه را بعد از تسلیم شدن گروه تروریستی حرکة تحریر الشام به کنترل خود در آورد.

بر اساس این گزارش گروه تروریستی احرار الشام بیش از ۲۰ روستای تحت اشغال خود را در درگیری با هیئت تحریر الشام از دست داد و ده‌ها نفر از عناصر این دو گروه تروریستی در این درگیری‌ها کشته و زخمی شدند.

حومه جنوبی ادلب که صحنه درگیری‌های شدید بین هیئت تحریر الشام و گروه تروریستی موسوم به الجبهه الوطنیه للتحریر بود هم اکنون شاهد آرامش نسبی است و درگیری‌ها بین دو طرف برای تبادل اسرا و انتقال اجساد و امدادرسانی به مجروحان متوقف شده است.

از سوی دیگر گروه موسوم به ارتش ملی سوریه که ترکیه آن را تأسیس کرده است، مواضع هیئت تحریر الشام در منطقه جبل سمعان در غرب حلب و أطمة در شمال ادلب را هدف قرار داد.

گروه‌های برخوردار از حمایت‌های ترکیه با تسلط بر تپه " سیریتیل" در محور اطمه پیشروی کردند و همزمان موفق شدند به سمت قلعه جبل سمعان در غرب حلب نیز پیشروی کنند.

منبع: تسنیم

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.