شهرداری تمام قد در خدمت فعالیت های فرهنگی است/ کمک جبهه فرهنگی انقلاب به مدیریت شهری

در نشست ستاد جبهه فرهنگی استان با شهردار همدان مطرح شد:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 19 دى, 1397 - 14:00
شهردار جوان همدان در جلسه ای مشترک جهت تعامل و هم افزایی با ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان همدان ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در جبهه فرهنگی بیان داشت: ما تمام قد در خدمت فعالیت های فرهنگی هستیم.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، جلسه ای جهت هم افزایی و تعامل ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان همدان با شهردار جوان همدان برگزار شد.

در این جلسه مدیران عملیات و شبکه سازی، مسئول عملیات انقلاب اسلامی، کارگروه های مطبوعات و هنر ورسانه و روابط عمومی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان همدان با مهندس عباس صوفی شهردار جوان و پرتلاش شهر همدان دیدار  گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه مسعود ویژه مدیر عملیات، از شکل گیری جبهه فرهنگی، اهداف و ماموریت هایی که در این عرصه دارد، نکاتی را مطرح نمود.

در ادامه نیز رضا ینگجه مسئول کارگروه هنر و رسانه با اشاره به ظرفیت های هنری موجود در جبهه فرهنگی پیشنهاد هایی در خصوص استفاده از ابزار هنر در انتقال مفاهیم شهروندی ارائه نمود.

در این جلسه همچنین محمد جواد زارعی مسئول کارگروه مطبوعات گزارشی از این کارگروه و زمینه های فعالیت های فرهنگی جبهه فرهنگی با شهرداری طرح کرد.

مهدی قمریان نیز به برنامه های چهلمین سال انقلاب اسلامی توسط جبهه فرهنگی اشاره کردند و پیشنهاداتی در زمینه برنامه های مشترک چهلمین سال بین جبهه فرهنگی و شهرداری ارائه نمود.

در پایان نیز مهندس عباس صوفی شهردار همدان ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در جبهه فرهنگی اظهار داشت: دو دغدغه در فعالیت های فرهنگی شهرداری وجود دارد، اول محتوا و دوم هماهنگی بین مجموعه ها.

وی با اشاره به دغدغه هایی که در عرصه فرهنگی همدان دارند، گفت: شهرداری همدان تمام قد در خدمت فعالیت های فرهنگی است.

صوفی افزود: ظرفیت های موجود در شهرداری می تواند پشتیبانی خوبی از فعالیت های فرهنگی نماید و در مقابل، جبهه فرهنگی هم می تواند به مدیریت شهری کمک نماید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.