لغو سخنرانی «قاضی‌زاده هاشمی» به بهانه انتساب وی به طیف اصولگرایان!

ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 15 آذر, 1397 - 11:15
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بهشتی گفت: مراسم روز دانشجو در دانشگاه ما سخنران سیاسی نداشت و از حضور سیداحسان قاصی زاده‌هاشمی نماینده مجلس با این ادعا که ایشان به یک طیف خاص ( اصولگرایان) منتسب است، ممانعت بعمل آمد.

به گزارش حلقه وصل، میثم بیرانوند دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ۱۴ اذرماه ۹۷ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ما در حالی برگزار شد که این مراسم سخنران سیاسی نداشت و از حضور آقای سیداحسان قاصی زاده هاشمی عضو فراکسیون جوانان و نماینده مردم فریمان در مجلس با این ادعا که ایشان به یک طیف خاص سیاسی( اصولگرایان) منتسب است ممانعت بعمل آمد.

وی ادامه داد: این اتفاق در حالی رخ داد که روز قبل مراسم حضور ایشان به اطلاع معاونت دانشجویی و فرهنگی رسیده بود ولی در روز برگزاری برنامه از حضور ایشان در مراسم جلوگیری کردند، در حالی که قرار بود سخنران برنامه توسط گروه های دانشجویی هماهنگ شود.

بیرانوند تاکید کرد: مگر دکتر فراهانی معاون فرهنگی وزیر بهداشت از طرف وزارتخانه اعلام نکرد که روز دانشجو را سیاسی برگزار کنید؟ چرا مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جلوی حضور سخنران سیاسی برنامه را می‌گیرند؟

این فعال دانشجویی تصریح کرد: متاسفانه بزرگداشت روز دانشجو با تلاش مسئولین دانشگاه به گونه‌ای اجرا شد که نه دانشجویی بود و نه مراسم سیاسی بود، بلکه برنامه‌ای صرفا دولتی بود.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بر خود لازم می دانم از این تریبون به عنوان نماینده انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ از جناب آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده شریف مردم فریمان بابت بی احترامی که به ایشان شده و ممانعتی که از حضورشان در برنامه بعمل آمد عذرخواهی کنم.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.