از ایده‌سازی تا کارآفرینی در دوره آموزشی «هوش مالی و سواد اقتصادی»

با همکاری جبهه فرهنگی استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 14 آذر, 1397 - 14:15
مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی از برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی با عنوان «هوش مالی و سواد اقتصادی» در دیماه سالجاری خبر داد و گفت: علاقه مندان جهت ثبت نام حضور در این دوره ها می توانند تا 25 آذرماه اقدام نمایند.

دکتر مشایخی مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی ستاد مردمی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی به حلقه وصل گفت: در راستای برگزاری کارگاه های جنگ اقتصادی به این نتیجه رسیدم که تنها بیان نظری مطالب و مسائل کافی نیست و باید وارد حوزه عملی شد.

وی بیان داشت: به همین منظور در واقع تصمیم گرفتیم که دغدغه مندان و فعالین این حوزه را با آموزش های کاربردی مسلح نماییم.

مشایخی تصریح کرد: شواهد نشان می داد که بسیاری از دغدغه مندان جنگ اقتصادی به صورت عملیاتی از مباحثی مانند بورس، شرایط نقدینگی، کسب و کار و ... چندان اطلاعی ندارند به این خاطر دوره های «هوش مالی و سواد اقتصادی» را برای آن ها تعریف کردیم.

این فعال فرهنگی ادامه داد: این دوره ها را با همکاری مرکز توسعه راهبردی علم و صنعت، پارکت علم و فناوری استان، مؤسسه آیین ارقام تبریز، انجمن مهندسی و انجمن حسابداری مدیریت ایران در دیماه برگزار خواهیم کرد.

مسئول کارگروه اقتصاد مقاومتی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی افزود: دوره ها به صورت تخصصی ویژه مدیران، کارشناسان، دانشجویان، فارغ التحصیلان، مدیران شرکت های دانش بنیان و افرادی که قصد دارند علم خود را به ثروت تبدیل کنند و یا ایده های خود را برای اعتبار سنجی محک بزنند برگزار می شود.

مشایخی افزود: این دوره با حضور اساتید برجسته کشوری در حوزه کسب و کار، فعالان اقتصادی و مدیران ارشد تالار بورس برگزار و علاقه مندان تا 25 آذرماه فرصت دارند که اقدام به ثبت نام نمایند.

وی یادآور شد: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر با شماره 04135430561 تماس بگیرند یا به پورتال www.goo.gl/DMYZdr مراجعه کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.