مسابقه «سرود ویدئو» به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قزوین؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 14 آذر, 1397 - 11:15
مسابقه ی «سرود ویدئو» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی قزوین برگزار و علاقه مندان می توانند تا 7 دیماه اقدام به ارسال آثار خود نمایند.

محمد نیکونام مسئول برگزاری مسابقه ی «سرود ویدئو» در قزوین به حلقه وصل گفت: مسابقه ی «سرود ویدئو» به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی به همت ستاد مردمی جبهه فرهنگی قزوین برگزار می شود.

وی بیان داشت: علاقه مندان از هر گروه سنی و قشری می توانند اثر خود را در قالب کلیپ و یا نماهنگ با موضوع دستاوردهای انقلاب، شهدای انقلاب و ... هر چیز مرتبطی با انقلاب اسلامی برای ما ارسال کنند.

نیکونام تصریح کرد: داوری آثار نیز بر اساس شعر و آهنگسازی مناسب، همخوانی مناسب گروه سرود، انتخاب محل مناسب اجرا، استقبال مردمی مناسب از اجرا و تصویربرداری که گویای موارد فوق باشد صورت می گیرد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: افراد ویدیو ضبط شده از سرودشان را به شناسه @QAZVIN_1357 در پیام رسان سروش؛ بله و تلگرام ارسال کرده و تاییدیه ارسال را دریافت می کنند.

مسئول مسابقه «سرود ویدئو» افزود: مهلت ارسال آثار از 17 آذرماه آغاز می شود و تا هفت دیماه فرصت دارند که آثار خود را با محوریت چهل سالگی انقلاب اسلامی ارسال نمایند.

وی خاطر نشان کرد: مقام نخست مسابقه یک میلیون و پانصد هراز تومان، مقام دوم یک میلیون  تومان و مقام سوم 800 هزار تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

یادآور می شود، افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۹۱۰۴۴۵۵۷۵۰ تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.