علیرضا قزوه در تلویزیون از استعمار می‌گوید

امشب در «شب روایت» روی آنتن شبکه چهار می‌رود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 13 آذر, 1397 - 14:30
برنامه زنده تلویزیونی «شب روایت» امشب، سه‌شنبه با محوریت روایت استعمار در ادبیات از جمله داستان و قصه‌های ایرانی، روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

سرویس معرفی:  برنامه ادبی «شب روایت» در ادامه پخش هفتگی خود امشب، سیزدهم آذرماه میزبان علیرضا قزوه، شاعر و رایزن فرهنگی ایران در هند خواهد بود. قزوه که نگارش رمان «برادر انگلستان» را نیز در کارنامه دارد، قرار است با محوریت «روایت استعمار» به گفتگو با مجری برنامه بپردازد.

گفتگوی مسعود دیانی، مجری این برنامه زنده ادبی با علیرضا قزوه، مطابق کنداکتور هفتگی شبکه چهار سیما ساعت 23 امشب، سه‌شنبه روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.

گفتنی است علیرضا قزوه تاکنون اشعار فراوانی در زمینه جنگ، دفاع مقدس و فلسطین در مطبوعات و بازار نشر به چاپ رسانده و در این باره می‌توان به کتاب‌های شعری و ادبی بسیاری از جمله «مولا ویلا نداشت»،« از نخلستان تا خیابان»، «پرستو در قاف»، «دو رکعت عشق»، «با کاروان نیزه» و غیره اشاره داشت.

برنامه تلویزیونی «شب روایت» ویژه موضوعات و مباحث ادبیات ایران به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی است که با سردبیری و اجرای حجت‌الاسلام مسعود دیانی سه‎شنبه‌شب‌ها به شکل زنده از ساعت 23 به مدت 75 دقیقه در کنداکتور پخش شبکه چهار سیما قرار می‌گیرد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.