محرومیت‌زدایی قرآنی از روستاها؛ سرلوحه فعالیت های بیت الاحزان است/مرکز مدیریت مؤسسه در یک روستا قرار دارد

شاهسونی مطرح کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 28 آبان, 1397 - 09:00
مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از تلاش این مؤسسه جهت محرومیت‌زدایی قرآنی از روستاها خبر داد و تأكید كرد: قریب ۹۰ درصد فعالیت‌های قرآنی مؤسسات قرآنی در شهرها انجام می‌شود و در این زمینه روستاها محروم مانده‌اند.

حجت‌الاسلام علیرضا شاهسونی، مدیر مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) استهبان به حلقه وصل گفت: محور فعالیت‌های قرآنی این مؤسسه محرومیت‌زدایی قرآنی از روستاهاست كه این مهم را همواره سرلوحه كارهای خود قرار داده‌ایم.اصلاً مركز مدیریت مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در یك روستا قرار دارد.

وی با یادآوری اینكه شعار مؤسسه قرآنی بیت‌الاحزان روستامحوری در فعالیت‌های قرآنی است، افزود: قریب ۹۰ درصد فعالیت‌های قرآنی مؤسسات قرآنی در شهرها انجام می‌شود و در این زمینه روستاها محروم مانده‌اند بنابراین ما سعی كردیم مقداری توجه به روستاها و مناطق محروم را سرلوحه كارهای خود قرار دهیم.

شاهسونی تصریح کرد: در روستاها احساس می‌شود كه مردم آن نسبت به مناطق شهر كمتر مورد هجمه تهاجم فرهنگی قرار گرفته‌اند لذا ما باید چنین مكان‌هایی را حفظ كنیم و برای آن‌ها برنامه‌ریزی داشته باشیم.

عضو شورای توسعه فرهنگ قرآنی كشور در عین حال خدمت به قرآن را شریف‌ترین و بالاترین خدمت‌ها دانست چرا كه قرآن شریف‌ترین و بالاترین‌هاست.

شاهسونی در پایان تأكید كرد كه ما بنا داریم تا فعالیت‌های قرآنی را در مناطق روستایی شیراز گسترش دهیم كه البته در این راه نیاز به همراهی خیران داریم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.