ارسال بیش از ۳۸۰۰ اثر به سوگواره «میعادگاه عاشورایی دانشجویان»

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 18 مهر, 1397 - 11:30
آیین اختتامیه چهارمین دوره سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان با موضوع عاشورا و نهضت حسینی و بخش ویژه زنجان پایتخت شور و شعور حسینی در نیمه اول آبان‌ماه امسال به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، آیین اختتامیه چهارمین دوره سوگواره ملی «میعادگاه عاشورایی دانشجویان» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی زنجان برگزار می شود.

این سوگواره با موضوع عاشورا و نهضت حسینی و بخش ویژه زنجان پایتخت شور و شعور حسینی در نیمه اول آبان‌ماه امسال به میزبانی حسینیه اعظم زنجان برگزار می گردد.

دریافت آثار برای این سوگواره از ۱۰ مردادماه آغاز و تا ۱۳ مهرماه امسال ادامه داشت و علاقه‌مندان برای شرکت در چهارمین دوره این سوگواره ملی، آثار خود را در قالب شعر، عکس، قطعه ادبی شامل دل‌نوشته و نثر و نیز قطعه تصویری شامل کلیپ، نماهنگ و فیلم به دبیرخانه سوگواره ارسال کردند.

در بخش عکس ۲۳۸۰ اثر، در بخش شعر ۱۰۷۰ اثر، در بخش قطعه‌های تصویری ۱۲۷ اثر و در بخش قطعه‌های ادبی نیز ۲۶۵ اثر به دبیرخانه این سوگواره ارسال شد که در مجموع تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه سوگواره ۳۸۴۲ بود که این رقم نسبت به دوره‌های گذشته رشد دارد.

در سومین دوره سوگواره ملی عاشورایی دانشجویان در مجموع ۳۱۳۸ اثر از ۹۱۲ شرکت کننده به دبیرخانه ارسال شده بود که در بخش عکس ۱۹۹۵ اثر از ۴۲۳ شرکت‌کننده، در بخش شعر ۸۹۶ اثر از ۳۰۴ شرکت‌کننده، در بخش پادکست ۱۵۳ اثر از ۱۰۷ شرکت‌کننده و در بخش فایل‌های تصویری ۹۴ اثر از ۷۸ شرکت‌کننده ارسال شده بود. 

در هر بخش سه تن از داوران و شخصیت‌های ملی، کار داوری را انجام می‌دهند که پس از جمع امتیازها، به نفرات اول تا سوم هر بخش لوح تقدیر به همراه جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا می‌شود و نفرات شایسته تقدیر نیز لوح و جوایزی دریافت می‌کنند. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ایتا شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در سروش شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در بله شوید.
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در ای گپ شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.