جشن بزرگ «هلهله فرشته‌ها» همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)

در تالار شهیدان نژادفلاح کرج؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 20 مرداد, 1397 - 10:45
همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) دوشنبه 22 مردادماه جشن بزرگ «هلهله فرشته ها» همراه با مراسم عقد یک زوج جوان در تالار شهیدان فلاح نژاد کرج برگزار می شود.

وحید عربیان مسئول «تهیه جهزیه ۱۴ نوعروس ایرانی» در استان البرز به حلقه وصل گفت: برای چهارمین سال است که به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) مراسم جشنی برگزار می شود.

وی بیان داشت: این جشن ازدواج با عنوان «هلهله فرشته ها»برای زوج های جوان مناطق محروم در فضایی ویژه عموم مردم در کرج برگزار می شود.

عربیان تصریح کرد: امسال در کنار برگزاری این جشن تصمیم به راه اندازی پویشی با عنوان «تهیه جهیزیه 14 نو عروس ایرانی» نیز گرفته شد که کاملا به صورت مردمی و خودجوش هر دو برنامه پیگیری می شود.

وی خاطر نشان کرد: همزمان با سالروز  آسمانی ترین پیوند زمینی مراسم جشنی ۲۲ مردادماه با برنامه شاد، مسابقه، جایزه و غرفه های محتوایی از ساعت ۲۱ با سخنرانی محمدبرمایی، اجرای بهرام شکیبا و ستاره سادات قطبی و نوای مازیار طاولی درتالار بزرگ نژادفلاح با شرکت ۵0 زوج در شهر کرج برگزار می شود.

عربیان یادآور شد: برگزاری این جشن برای زوج های محروم که برای چهارمین سال در استان البرز برگزار می شود الگویی برای استان های دیگر نیز بوده و ما شاهد اجرای «هلهله فرشته ها» در برخی دیگر از استان نیز بوده ایم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.