برگزاری مسابقه کتابخوانی «اندیشه مطهر2» از سوی کانون منتظران وصال یزد

شرکت برای عموم علاقه مندان در سراسر کشور آزاد است؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 20 مرداد, 1397 - 10:00
کانون تخصصی پژوهشی منتظران وصال یزد دومین مسابقه کتابخوانی «اندیشه مطهر» را جهت ترویج کتابخوانی و بازخوانی آثار شهید مطهری برگزار می کند.

محمدامین ساغندی مسئول کانون پژوهشی منتظران وصال یزد به حلقه وصل گفت: این کانون در زمینه ی پژوهش فعالیت می کند و محوریت فعالیت در حوزه پژوهش نیز کتابخوانی است به همین منظور تصمیم گرفتیم مسابقه کتابخوانی را جهت ترویج این فرهنگ برگزار کنیم.

وی بیان داشت: سال گذشته اولین مسابقه با عنوان «اندیشه مطهر» با هدف بازخوانی آثار شهید مطهری برگزار که مورد استقبال خوبی قرار گرفت و نزدیک به 2 هزار نفر شرکت کردند.

ساغندی تصریح کرد: امسال نیز دومین دوره مسابقه برگزار می شود که از طریق فضای مجازی امکان شرکت برای عموم علاقه مندان در سراسر کشور فراهم شده است.

این فعال فرهنگی ادامه داد: تفاوت این مسابقات کتابخوانی با دیگر مسابقات در دو چیز است نخست اینکه ما به جای کتاب که حجم زیادی دارد و معمولاً استقابل از خواندن آن نمی شود جزواتی را تهیه کرده ایم، در واقع هدف ما ظاهر و شکل کتاب ها نیست بلکه محتوای آنهاست و این محتوا را به صورت فشرده در قالب جزواتی آماده کرده ایم.

وی افزود: از طرف دیگر در مسابقات کتابخوانی سوالات از قبل مشخص شده و در اختیار افراد قرار می گیرد و این باعث می شود که شرکت کنندگان با هدف یافتن پاسخ آن سوالات کتاب یا بخش هایی از کتاب را بخوانند اما در این مسابقه ما سه روز را جهت تهیه سوالات و پاسخ به آن ها در نظر گرفته ایم و افراد تا آن زمان فرصت دارند که جزوات را به انتخاب خود مطالعه نمایند.

مسئول کانون منتظران وصال یزد خاطر نشان کرد: جزوات از کتاب های ده گفتار، مسئله حجاب، داستان راستان، خدمات متقابل اسلام و ایران و آینده انقلاب اسلامی ایران تهیه شده و علاقه مندان می توانند یک جزوه را انتخاب و آن را از طریق سروش و ایتا دانلود نمایند.

ساغندی یادآور شد: سوالات نیز از دهم تا دوازدهم شهریورماه در همین کانال ها قرار می گیرد و علاقه مندان جهت اطلاعات بیش تر می توانند با شماره 09011283502 تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.