واکنش «احمدی‌نژاد» به رد شدن پایان‌نامه تحصیلی‌اش

ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 18 مرداد, 1397 - 16:15
سرپرست شهرداری کرج با اشاره به اینکه ابلاغی درباره رد پایان‌نامه تحصیلی نداشته‌ام، گفت: منتظر نظر وزیر کشور هستم.

به گزارش حلقه وصل، محمدرضا احمدی‌نژاد در گفتگویی در خصوص خبرهای منتشرشده در فضای مجازی درباره رد پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی وی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، اظهار کرد: تاکنون هیچ‌گونه ابلاغ رسمی از سوی این دانشگاه مبنی بر این موضوع برای بنده ارسال نشده است و تماس تلفنی هم با من نداشته‌اند.

وی بابیان اینکه تابع قانون هستم و اکنون به‌عنوان سرپرست شهرداری کرج در حال فعالیت در این مجموعه هستم، افزود: چندی پیش به‌عنوان گزینه منتخب شورای شهر برای هدایت سکان شهرداری کرج برگزیده شدم و در حال حاضر منتظر حکم وزارت کشور هستم.

سرپرست شهرداری کرج برشمردن اینکه اگر توسط وزارت کشور حکم شهردار بودن من ابلاغ شود تابع آن فعالیت خواهم کرد، ادامه داد: اگر این امر محقق نشود بازهم کارمند شهرداری کرج هستم و به خدمت خود در این مجموعه و در پستی دیگر ادامه خواهم داد.

احمدی‌نژاد با برشمردن این نکته که اکنون شهر ما به‌جای پرداختن به حاشیه‌ها باید درگیر فعالیت‌های اجرایی شود، افزود: در مورد پروژه‌های عمرانی شهر و اینکه به‌عنوان نمونه چرا کار پروژه  شهیدآجرلو تکمیل نمی‌شود، پرسش کنید تا پاسخگو باشم چون این اقدام کاری است که انجام آن منفعت شهر و شهروندان را در بردارد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته خبر رد پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی سرپرست شهرداری کرج در فضای مجازی منتشر و واکنش‌های زیادی را در برداشت.

منبع: مهر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.