طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در شهرکرد پایان یافت

پس از برگزاری ۲۳ نشست؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 مرداد, 1397 - 12:00
بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی پس از برگزاری ۲۳ نشست با حضور اساتید مجرب دینی در مهدیه مصلی امام خمینی (ره) شهرکرد به کار خود پایان داد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حجت الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در جمع خبرنگاران گفت: این برنامه از حدود 25 سال پیش آغاز شده و الان نزدیک به یک ربع قرن است که در راستای تعمیق مبانی اعتقادی نقش موثری ایفا کرده است.

وی با اشاره به استقبال جوانان و نوجوانان از سلسله نشست های طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی افزود: امسال این طرح با عنوان مومن انقلابی؛ باید ها و نبایدها برگزار شد و توانست در تبیین مبانی و راهکارهای مهم این حوزه مباحث مهمی را مطرح کند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اساتید حاضر در این طرح، افزود: این اساتید از بزرگترین و مجرب ترین اساتید حوزه و دانشگاه کشور بودند که در باورمند کردن مردم و تبیین معارف دینی و اعتقادی تجارب بسیاری دارند.

امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: با برگزاری طرح های اعتقادی می توان گام مهمی در تبیین و تعمیق باورهای انقلابی در کشور برداشت.

یادآور می شود، بیست و پنجمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی با عنوان «انقلابی، بایدها و نبایدها» از۲۳ تیرماه به مدت ۲۱ روز با حضور اساتید و اندیشمندان دینی کشور از جمله حجج اسلام فرحزاد، صدیقی، حاج علی اکبری، مروی، آقا تهرانی، حسینی قمی، میرباقری، خسرو پناه، رفیعی، ماندگاری و حیدری کاشانیدر مهدیه مصلی شهرکرد برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.