آغاز سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد در قزوین

با حضور 11 گروه از استان های مختلف کشور؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 17 مرداد, 1397 - 10:30
آئین گشایش سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد عصر روز گذشته 16 مردادماه در گلزار شهدای قزوین با حضور گروه های نمایشی و هنرمندان و با اجرای نمایش «آن سوی رویا» از قزوین برگزار شد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد از روز گذشته 16 مرداد آغاز و آئین گشایش این جشنواره ساعت در گلزار شهدای قزوین با حضور گروه های نمایشی و هنرمندان و با اجرای نمایش «آن سوی رویا» از قزوین برگزار شد.

در این جشنواره 11 گروه تئاتر از استان های هرمزگان، خراسان شمالی، کردستان، مازندران، اردبیل، بوشهر، گلستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری و قزوین شرکت دارند و امروز و فردا 17 و 18 مرداد ماه در مساجد قزوین اجرای نمایش خواهند داشت.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته امروز چهارشنبه 17 مرداد گروه نمایش «حرمت حرم» از هرمزگان و «فانوس» از کردستان در مسجد ولایت اجرا خواهند داشت و گروه نمایش «شبی که دلی شکست» از بوشهر در مسجد موسی ابن جعفر (ع) اجرا دارد.

گروه های نمایش «آن سوی رویا» از قزوین و «این قصه برای نخوابیدن است» از اصفهان در مسجد امام حسن عسکری (ع) به اجرای نمایش می پردازند و گروه نمایش «آن سوی رویا» از چهارمحال بختیاری هم در در مسجد فاطمه الزهرا (س) اجرا دارد.

در روز پنجشنبه 18 مرداد هم گروه های نمایش «نافرجام» از خراسان شمالی و «غربت قریب» از مازندران در مسجد ولایت، گروه «شبی که دلی شکست» از بوشهر و «فانوس» از گلستان در مسجد موسی ابن جعفر (ع)، «کماندار» از آذربایجان شرقی در مسجد امام حسن عسکری (ع) و «پمپ» از کردستان در مسجد فاطمه الزهرا (ع) قزوین اجرا خواهند داشت.

این گروه های نمایش در ساعات 14 تا 15 و 21.30 تا 22.30 نمایش خود را در مساجد مذکور برای عموم مردم اجرا می کنند.

داوری در خصوص اجرای تئاتر توسط این گروه های نمایش هم در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 17 و 18 مرداد ماه با حضور علی سلیمانی، کوروش سلیمانی و سید حسن فدایی در مسجد محمد رسول الله قزوین انجام می شود.

یادآور می شود، مراسم اختتامیه جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد جمعه 19 مرداد ماه در شبستان امیرالمومنین (ع) مسجدالنبی قزوین برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

تابلو

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.